• Лі Хунчжи — духовний лідер. Із серії «Сто геніїв сучасності»

  • Неділя, 6 жовтня 2013 року

Лі Хунчжи  духовний лідер, відродив найдавніше вчення про людину і Всесвіт  Фалунь Дафа, тринадцятий геній зі списку 100 геніїв сучасності. Десятки мільйонів послідовників у багатьох куточках Земної кулі з повагою називають Лі Хунчжи своїм Учителем.

З чотирирічного віку Лі Хунчжи почав інтенсивно вдосконалюватися під керівництвом вчителів, як це прийнято у буддійських і даоських традиціях самовдосконалення в Китаї.

На початку 90-х років минулого століття, досягнувши відповідного духовного рівня і майстерності, Лі Хунчжи почав поширювати вчення широкій громадськості.  Деякі називають його родоначальником Фалунь Дафа, але сам майстер Лі каже, що він є продовжувачем існуючого багато тисячоліть вчення Фалуньгун.

Лі Хунчжи брав участь у наукових випробуваннях, де спеціальні сучасні прилади, що вимірюють електромагнітні випромінювання, визначали наявність особливої енергії - Гун, яка притаманна майстрам цигун.  Майстер Лі пройшов такі дослідження з найвищими показниками випромінюваної енергії.

Як каже майстер Лі Хунчжи, вчення засноване на принципі всесвіту — Істина Доброта Терпіння.  У Китаї після "Культурної революції", коли традиційна культура була практично знищена, коли свідомість китайців повернулася від традиції високої духовності до комуністичної ідеології, у народі усе ж збереглося прагнення вдосконалюватися.

Майстер Лі Хунчжи почав передавати вчення Фалунь Дафа широкому загалу в 90-ті роки, напередодні нового століття, відроджуючи незламні основи духовності китайського народу, закладені Небесами.  Проповідуючи вчення у різних містах і провінціях Китаю, навчаючи комплексу нескладних медитативних вправ, майстер Лі дав можливість мільйонам людей позбутися хвороб, допоміг зрозуміти, як влаштований світ, як важливо бути хорошою людиною, по-справжньому піклуватися про інших людей.

Майстер Лі Хунчжи з 1996 року живе в США.  Компартія Китаю почала переслідування духовної практики Фалуньгун у 1999 році, навішуючи різні ярлики, назвала її незаконною.

Натомість вчення Майстра Лі Хунчжи поширилося світом:  насьогодні послідовники Фалуньгун живуть і йдуть своїм духовним шляхом у 114 країнах світу.

Хава Тор. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...