• Як влаштуватися на роботу

  • П'ятниця, 31 травня 2013 року

Побували на безлічі співбесід, але так і не отримали позитивного результату? Можливо, в очах роботодавця ви саме такий кандидат, якого вони намагаються уникати. Про те, як влаштуватися на роботу, завоювавши довіру начальника, поділився з Великою Епохою ресурс work.ua.Практикуватися в проходженні співбесід, звичайно, корисно, але наша ціль не в ходінні — всім потрібен результат. Роботодавців цікавлять такі кандидати, в яких вони можуть бути впевнені. Часом добра самомотивація і бажання розвиватися цінуються більше, ніж конкретний досвід. Які ж кандидати точно не підійдуть наймачеві, і за якими ознаками роботодавець це визначає?

Як влаштуватися на роботу: критерії відбору

Насправді факторів може бути так багато, що вони не вмістяться в одну статтю. Це і відсутність будь-яких специфічних знань, недостатня кваліфікація, невідповідні особисті якості тощо. Але є й банальні помилки, які не менш важливі:

• відсутність конкретної мети — кандидат не може сказати, чим конкретно він хотів би займатися;

• неправда в резюме або на співбесіді;

• завищені очікування розміру зарплатні чи кар'єрних сходжень;

• невдала самопрезентація;

• запізнення на співбесіду, не вимкнений звук мобільного та інші погані манери;

Секрет у дрібницях

Перераховані вище помилки виглядають вельми очевидно, але, як не дивно, ми часто упускаємо багато очевидних речей.

Не варто займатися безсистемною розсилкою свого резюме. Як мінімум записуйте, в які компанії ви його вже відіслали, щоб не відправити одному роботодавцю своє резюме кілька разів.

Пробуючи різні шляхи, як влаштуватися на роботу, не забувайте про самопрезентації. Мало якого роботодавця зацікавить кандидат, який не може розповісти про себе. Не підготувавшись заздалегідь, ви ризикуєте упустити важливі деталі. Найгірше, якщо ви скажете: «Уся необхідна інформація є в резюме».

Будьте підготовлені. Ви повинні точно знати, чого хочете від цієї роботи, що можете запропонувати, і чому саме ви підходите. Якщо ви не впевнені в собі, не можете себе презентувати і показати свою мотивацію, то не варто плекати великих надій, що роботодавець візьме саме вас.


Читайте також: 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...