• Дивовижні китайські ієрогліфи. 31: фа — закон

  • Неділя, 28 березня 2010 року

Розглянемо побудову ієрогліфа «фа» (fǎ)  «закон». 

Сучасне зображення ієрогліфа «фа» — законСтаровинне повне накреслення ієрогліфа «фа» — закон.У повному накресленні ієрогліф складається з трьох частин:Якщо з'єднати ці частини разом, то вийде «проточна вода і єдиноріг». В уявленнях давніх китайців «вода», гладь якої завжди рівна, в даному ієрогліфі означає справедливість і неупередженість абсолютно до всіх. Єдиноріг — це надзвичайна тварина, яка, згідно з легендами, могла розрізняти хто правий, а хто ні, і він своїм рогом карав винних.

В буддизмі, даосизмі та інших духовних практиках самовдосконалення мовиться про те, що у Всесвіті, так само як і на Землі, є Закон, якому підкоряються всі живі істоти, оскільки вони є частинками Всесвіту. Цей Закон китайською мовою також позначається ієрогліфом «фа». Вважається, що чим глибше людина розуміє цей Закон, тим у більшій гармонії зі Всесвітом живе така людина, тим ближче вона до істини і духовного просвітлення.

Порядок написання рис ієрогліфа «закон»:За новими статтями про значення ієрогліфів стежте у рубриці «Китайські ієрогліфи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...