• Дитячі книги та читання: що потрібно знати батькам?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 грудня 2018 року

Що читати?

Читання книг безумовно є важливим для дитини, і прищепити дитині любов до друкованого слова потрібно мало не з самих пелюшок. Тому всім батькам варто обов'язково замовити книжки українською ще до того, як дитина сама навчиться читати. Адже перші книжкові історії вона повинна почути ще від мами чи тата, сама поки не знаючи ні букв, ні слів.

Читання книги

Перші книги для свого малюка ви, звичайно ж, будете вибирати самостійно. Для початку краще всього вибрати не занадто довгі і заплутані казки, адже малюкові поки буде складно запам'ятати і переварити дуже багато інформації. Читаючи ту чи іншу книгу, уважно спостерігайте за його реакцією. Ви повинні зрозуміти, що може зацікавити дитину найбільше, і вже на цій підставі вибирати такі книги для покупки.

При виборі не скидайте з рахунку зовнішній вигляд книги. Дитину навряд чи зацікавлять тьмяні видання, бідні ілюстраціями. Сьогодні дуже красиві книги з якісним друком можна замовити у Видавничому домі "Школа" (https://schoolbook.com.ua/). Юним читачам напевно сподобаються його барвисті видання, серед яких кожна дитина зможе вибрати найцікавіші для себе.

дитячі книги

При покупці нових книг завжди порадьтесь з дитиною і запитайте, які книжки її найбільше цікавлять. І пам'ятайте, що читання ніколи не повинно перетворюватися для неї в обов'язок. Звичайно ж, є діти, які виявляють мало інтересу до книг. Але це скоріше тому, що самі батьки не змогли або не захотіли прищепити своїм чадам любов до слова, що, звичайно ж, дуже погано.

як вибрати книгу

Чи важко вибрати гарну дитячу книгу?

Асортимент дитячих книг у магазинах дуже великий, але далеко не всі видання можна назвати дійсно гідними. Наприклад, не варто купувати дитині ті книги, в яких надто багато яскравих ілюстрацій, а тексту практично немає. Такі видання будуть швидше іграшками, адже читати в них буде особливо нічого.

книга

Будь-яка куплена вами книга повинна відповідати віку вашої дитини. Не потрібно прагнути за будь-що виростити з малюка ерудита з величезним багажем черствих знань за плечима. Книги, підібрані не за віком, просто не будуть викликати у нього інтересу, і дитина може взагалі перестати любити читання.

У кожної маленької людини з найраніших років починають з'являтися індивідуальні особливості смаку. Батьки не повинні нав'язувати їй свою думку у виборі книг, даючи можливість читати те, що їй подобається. Дотримати ці рекомендації зовсім не складно, але в підсумку вони допоможуть батькам розвинути у дитини хороший смак, мислення і щиру любов до книги.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...