• Яке здоров'я пророкує нам китайський Новий рік Коня?

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Середа, 5 лютого 2014 року

2014 — рік Синього Дерев’яного Коня. За східним календарем, рік почався 31 січня 2014, і обіцяє бути активним і насиченим різними подіями. Щоб витримати такий темп, заздалегідь приділіть увагу своєму здоров’ю: підійдуть загальнозміцнюючі процедури для підтримки імунної системи, а також різні традиційні народні методи лікування.

Для тих, хто нарешті вирішив відмовитися від шкідливих звичок і поправити своє здоров’я, наступаючий 2014 підходить якнайкраще.

Січень — травень 2014 намагайтеся дотримуватися правильного режиму і не забувайте про відпочинок. У цей час небажані навантаження на нирки та поперековий відділ, остерігайтеся операцій цих частин тіла.

У січні-березні підвищується ймовірність запальних хвороб з високою температурою. В квітні остерігайтеся травм і перенапруження, знизьте фізичні навантаження.

Травень-червень — найкращий час для водних оздоровчих процедур, прогулянок на свіжому повітрі.

Фізичні вправи в другому півріччі принесуть максимум користі. Знайдіть час для здорового відпочинку, який зміцнить фізично і підніме настрій.

У серпні-вересні будьте готові до того, що можуть загостритися хвороби, проте їхнє лікування буде досить ефективним. Небажано хірургічне втручання в органи сечостатевої системи.

У вересні-жовтні дотримуйтеся осінніх принципів здорового харчування, дотримуйтесь у всьому помірності. В ці місяці небажані операції на печінці.

В листопаді-грудні уникайте без необхідності лікування зубів і опорно-рухового апарату.

Кінь

Для тих, хто був народжений в рік Коня, наступаючий 2014 рік буде насичений подіями. Для досягнення задуманого вам доведеться витратити багато сил і енергії. Щоб уникнути втоми та перенапруження, чергуйте години роботи та відпочинку, не намагайтеся «зробити все і відразу».

Коза (Вівця)

У 2014 році ви зможете кардинально змінити своє ставлення до здоров’я: відмовитеся від шкідливих звичок, сядете на дієту або займетеся спортом. Для вас рік Коня найбільш сприятливий для лікування, в тому числі для хірургічних операцій.

Мавпа

Для вас в рік Коня найкраще зайнятися зміцненням здоров’я та профілактичними процедурами.

Півень

Щоб у майбутньому році не застали зненацька хвороби, подбайте здоров’я заздалегідь. Можуть загостритися хронічні захворювання. Особливо вразливим є внутрішні органи.

Собака

Вразливе місце — шлунок, кишечник. Подбайте про правильне харчування, чергуйте роботу й відпочинок.

Свиня (Кабан)

У наступаючому 2014 році у вас не буде проблем зі здоров’ям, якщо ви будете фізично активні. Уразливі місця організму — хребет, поперек, суглоби.

Щур

Вчіться чергувати періоди активності та пасивності, роботу і відпочинок. Активний темп 2014 може викликати фізичне та емоційне перенапруження, що вплине як на настрій, так і на самопочуття. Вчіться уникати таких проблем, контролюйте емоції. Весна найкращим чином підходить для позбавлення від шкідливих звичок і зміцнення імунітету.

Бик

У наступаючому році вам належить запастися терпінням, стати добрішими та стриманішими: це допоможе підтримати душевну рівновагу, обійти стороною переживання, стрес і депресію. В червні-липні будьте гранично обережні — велика ймовірність травм і каліцтв.

Тигр

У 2014 році поставтеся уважно до свого здоров’я: можуть виникнути старі хвороби і крім того, велика ймовірність, що не вилікувана вчасно хвороба стане хронічною.

Кіт (Кролик)

Восени будьте уважні до здоров’я: велика ймовірність виникнення ГРЗ.

Дракон

Ваше здоров’я у Рік Коня буде хорошим, але не забувайте дотримуватися правильного харчування і режиму дня. Літо — травмонебезпечний період, будьте обережні.

Змія

У 2014 році будьте уважні до свого здоров’я. Для вас ризик травматизму особливо високий в кінці року.

І пам’ятайте: східний календар здоров’я дає лише рекомендації та застереження щодо того, на що в першу чергу варто звернути увагу.

Здоров’я вам у Новому році!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...