• Фази Місяця в підмісячному світі

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Субота, 22 січня 2011 року
Про вплив небесних тіл на самопочуття людини говорилося достатньо, а як бути з єдиним супутником Землі — Місяцем? Що таке фази місяця? Чи існує зв'язок між збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод, самогубств і сяючим на небі повним Місяцем? Чому на молодик, коли Місяця не видно на небі, у багатьох людей виникає пригнічений стан, пасивність, почуття безсилля? Ми живемо в підмісячному світі й нікуди нам від цього не втекти.

Світ має двоїсту природу. Фізична або, інакше, матеріальна його складова вивчається теперішньою наукою. Енергетична — джерело життя будь-якої матерії. Місяць впливає на обидві ці складові. Досить згадати припливи й відливи океанів і морів, де й зароджується погода, на зміни якої миттєво відгукується наш організм. Стародавні люди знали, що енергія пронизує наш світ, безперервно взаємодіючи з його найменшими частинками. У Стародавньому Китаї існує вчення про Інь і Ян, земну і космічну енергію, взаємодія яких і породжує все у Всесвіті. Також уважається, що Сонце несе янську енергію, тоді як Місяць — іньську.

Фізичний стан організму змінюється протягом усього місячного місяця, правда не всі це можуть відчути. Є люди, більш схильні до змін космічних ритмів, які реагують на кожний імпульс, а є люди, які до певного часу навіть про це не замислюються. У даоських практиках говориться, що людський організм — це мікровсесвіт, такий самий непізнаний, як і макрокосм. Усесвіт рухається, розвивається, отже, щось схоже відбувається і з нашим організмом. Людина — істота космічна, і щоб пристосуватися до космічної змінної природи, треба жити за її законами.


Фази Місяця і наше самопочуття

Місячний місяць — це чотири фази, які змінюють одна одну. У цьому нескінченному процесі відбувається зміна як нашого емоційного, енергетичного стану, так і фізичного самопочуття.

Перша фаза місяця. Починається у молодику, й перші 2-3 дні Місяць невидимий на небі. Цей період характеризується зниженням життєвих сил організму, слабкістю, пригніченістю, депресією. У цей час ослаблений імунітет, можуть проявитися хронічні хвороби. Не рекомендується навантажувати себе фізичною роботою, слід зменшити тренувальні навантаження.

Але щойно перші дні молодого місяця пройдуть, негативний вплив зменшується — на небі з'являється вузький серп Місяця, організм готовий до накопичення енергії. Допоможіть йому в цьому: харчування має бути повноцінним, фізичне навантаження можна збільшити. У цей період організм буде споживати і накопичувати енергію.

У першій фазі активна центральна і периферична нервова система.

Чутливість і активність органів:

• 1-а третина першої фази Місяця — голова (обличчя, мозок, очі, верхня щелепа);
• 2-а третина першої фази Місяця — шия, горло, нижня щелепа, слухова труба, шийні хребці;
• 3-я третина першої фази Місяця — легені, плечі, руки (до ліктя).


У цей період місячного місяця можна проводити оздоровчі процедури й масажі, приймати лікувальні ванни, очищати шкіру, підживлювати її мікроелементами. Будьте обережні, приймаючи медичні препарати, тому що посилюється їхня дія, але при цьому ефективніше засвоюються як вітаміни, так і мінеральні речовини, особливо кальцій, магній, залізо. Також може посилюватися дія не тільки ліків, але й отрут. У цей час необхідно стежити за вагою — організм прагне до накопичення жиру.

Зміна фаз — стресовий момент. Може проявитися неврівноваженість, емоційність, у цей період не варто перевантажуватися як фізично, так і розумово.

Друга фаза Місяця. Приблизно через тиждень після молодика настає друга фаза Місяця — місячний диск освітлений наполовину. У цей час людина відчуває приплив життєвих сил, вони поступово наближаються до свого піку. У другу фазу активна ендокринна, дихальна і сечостатева система, нирки, печінка.

Чутливість і активність органів:

• 1-а третина другої фази Місяця — ліктьові суглоби, груди, верхня серединна ділянки живота.
• 2-а третина другої фази Місяця — жовчний міхур, серце, грудний відділ хребта.
• 3-я третина другої фази Місяця — тонкий і товстий кишечник, шлунок.


У другій фазі місячного місяця ефективно ліквідуються наслідки старих травм, зокрема вивихів, можна лікувати хребет, проводити очищувальні процедури, чистити печінку.

Друга фаза закінчується у повний місяць. Перехід від накопичення енергії до її витрачання настає саме в повний місяць. Надлишок сил може перейти в емоційну нестабільність. У багатьох людей із цієї причини починається безсоння, можуть загостритися нервові розлади. Стрімко зростає кількість самогубств, ДТП, збільшується ріст злочинності. У ці дні необхідно докласти всіх зусиль, щоб не втратити контроль над собою. Якщо ви страждаєте на нервові розлади, у ці дні необхідно вжити відповідних заходів і заздалегідь налаштуватися на спокій та врівноваженість.

За старих часів вірили, що з ран кров тече сильніше в ці дні, а лікарські трави, зібрані в повний місяць, мають більшу силу.

Третя фаза Місяця. У перші дні третьої фази Місяця слід враховувати, що повний місяць ще діє, але в цілому це сприятливий період — організм відчуває другу молодість. У період третьої фази активна опорно-рухова система і шкіра.

Чутливість і активність органів:

• 1-а третина третьої фази Місяця — нирки і поперекова ділянка;
• 2-а третина третьої фази Місяця — пряма кишка, сечовий міхур, статеві залози;
• 3-я третина третьої фази Місяця — куприкові хребці, стегнові кістки.


Коли Місяць починає спадати, то активний сплеск енергії, що накопичився в організмі, також зменшується.

Четверта фаза Місяця. Цей час характеризується зниженням життєздатності організму. Люди можуть відчувати втому, втрату активності. У четвертій фазі активна лімфа, серцево-судинна та кісткова система.

Чутливість і активність органів:

• 1-а третина четвертої фази Місяця — коліна, шкіра;
• 2-а третина четвертої фази Місяця — щиколотки, зап'ястя;
• 3-я третина четвертої фази Місяця — ступні, перистальтика кишечника.


У період останньої фази Місяця найкраще проводити процедури, пов'язані з очищенням товстого кишечника. Дієти, проведені у цей період, дадуть найкращий ефект — організм налаштований на звільнення від усього зайвого, зокрема жиру. У четвертій фазі місячного місяця можна лікувати хронічні хвороби.

Місячні ритми — відображення гармонії Всесвіту, у розвитку та існуванні яких немає хаосу. І людина, яка живе відповідно до законів Усесвіту — це по-справжньому щаслива людина: вона вже здобула своє істинне Я, яке може повернути її назад до витоку життя.
Підписатися:

Коментарі