• Глаукома та прихована цинга - вороги зору

  • Вівторок, 30 листопада 2010 року

Глаукома викликає сліпоту в 2% населення. Вивчаючи під мікроскопом сліпу пляму на знімках сітківки, зроблених протягом декількох років, я виявив, що людей, схильних до цієї підступної хвороби, можна визначити за допомогою кардіоретинометріі.

Профілактична кардіоретінометрія - це метод, який я винайшов у 1999 році і дав назву у 2002. За послідовно зробленими знімками артерій сітківки, ми можемо виявити мікроскопічним шляхом «2%-і» звуження просвітів судин, які збігаються зі змінами в артеріях серця.

Чому «2%-і»? Тому що в більшості людей до 25 років є 25% фізіологічних закупорок артерій серця. Збільшення на 2% кожні 6 місяців відповідає щорічним 4%. Необхідний великий досвід, щоб виявити ці зміни.

Якщо зростання артеріальних бляшок продовжується протягом 15 років, то утворюється смертельно небезпечна закупорка в 85%. 15 років помножені на щорічне зростання в 4% плюс початкові 25%, в результаті маємо 85%.

Початкові 25% не можна зафіксувати, використовуючи жорсткі рентгенівські промені, до тих пір, поки ступінь закупорки не досягне 85%. Проте, тоді ризик раптової смерті стає очевидним. Люди можуть впасти замертво, граючи в футбол, або просто виходячи з автомобілю. Я прийшов до висновку, що 98% таких випадків можна запобігти.

Знаменитий кардіолог Маттіас Рат стверджує, що коли бляшка розсмоктується, коронарний тромбоз неможливий. Я згоден. Тому ми кожні шість місяців добиваємося зменшення кількості атеросклеротичних бляшок на 2%.

Глаукома визначається так званим "носовим зрушенням" центральної артерії та вени сітківки, які знаходяться біля центру сліпої плями, і зміщуються в бік носа.

У 1998 році стало можливим миттєве відображення і збільшення сітківки за допомогою спеціального електронного мікроскопу. Однак, я не виявив "носового зсуву". Але те, що я виявив рік потому, має величезне значення для здоров'я.

Вживання протягом року вітаміну С призвело до змін всередині артерій сітківки. Я зрозумів, що довів те, що не змогли довести л-р Рат і двічі лауреат Нобелівської премії л-р Лайнус Полінг, які першими кинули виклик традиційній медицині, яка навмисно приховувала наявність цинги (дефіциту вітаміну С) у населення.

Потім я виявив, що цинга є ендемічним захворюванням, і, з цензурних міркувань, була викреслена з медичних журналів Національної медичної бібліотеки. Фармакологічна медицина негайно піддала критиці мої відкриття, щоб не допустити революції в медицині. З 2005 року ця інформація була вилучена з медичних журналів, оптометричних журналів і британських газет.

Зафіксовані пошкодження сітківки можуть підтвердити шкоду, яку завдає вживання маргарину, викриваючи безрозсудну рекламу маргарину та  поліненасичених масел, що є результатом фармакологічно орієнтованої медичної освіти.

Лікарі Полінг і Рат не змогли продемонструвати розсмоктування артеріальних закупорок in vivo (в живому організмі). Однак тепер можна продемонструвати, як це відбувається в артеріях очей!

Оскільки я тугодум, мені не прийшло в голову відразу, що якби я через певний час і з тією ж мікроскопічною точністю виміряв рух судини назад до центру диска, це могло б продемонструвати виникнення глаукоми!

Якщо центральні судини повільно зсуваються на носі по мірі того, як зорові нерви атрофуються, а добавки призводять до поліпшення метаболізму нервової тканини, то я зміг довести оборотність розвитку глаукоми!

Ніяка інша система діагностики та профілактики не може зрівнятися з цим методом.

Так хто висуне мою кандидатуру на здобуття Нобелівської премії?

Автор лікар Сідней Буш - оптометрист і професор кардіоретінометріі, має клініку в Лондоні. Його сайт publicprotection.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...