• Чому ваш настрій збільшує талію?

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 жовтня 2009 року

Здавалося б – дрібниця, але насправді настрій створює наше життя. Ми не завжди можемо вплинути на хід подій, зате позитивно до них відноситися, що б не трапилося, цілком у наших силах! Настрій - це один з чинників, що впливають на стан вашої фігури. Тривалий стрес, викликаний економічною кризою, дуже сильно вплинув на настрій саме жіночої половини населення.

Давно і всім відомий вислів: "Чоловіки стрес запивають, а жінки заїдають". Саме цукор зменшує вплив стресу на жіночий організм. Але й він же (цукор) стає вбивцем красивої фігури.

Дуже сильно зростає споживання солодкого за останній рік. В умовах кризи кількість споживачів дешевих кондитерських продуктів зросла на 30%, значно зросла кількість покупців шоколадних плиток і цукерок. Такі дані опубліковані на основі аналізу пристрастей 8,5 тис. індивідуальних споживачів з крупних міст.

Особливо помітним є  зростання попиту на охолоджені бісквітні тістечка, що відносяться до дешевого сегменту кондитерського ринку. У грошовому і кількісному вираженні об'єми ринку бісквітів зросли в порівнянні з 2008 роком майже в 1,5 раз.
У лютому 2009 року доля сімей, що купували ці вироби, виросла на 15%. У березні цей показник склав 21%. У квітні - майже 30%. При цьому в квітні, на відміну від лютого і березня, немає свят.

Число покупців шоколадних плиток в 2009 році зросло на 5%. Об'єм цього ринку у фізичному вираженні за той же період зріс на 10%. Аналогічне зростання відмічене і при аналізі ринку шоколадних цукерок у коробках.

Британські дослідники вже в листопаді заявляли, що в період кризи людей тягне на солодке. Експерти констатували зростаючий попит на солодкості і прогнозували, що ця тенденция збережеться, як повідомляв сайт Newsru.com.

Коли ми приймаємо рішення, справжнє рішення, що необхідно схуднути, то перед нами встає декілька питань. Звичайно, в кожного з нас абсолютно своя причина для початку процесу, але деякі прийоми для отримання результату будуть однаковими для всіх. Які? Та ось вони. Харчування. Рух. Настрій.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...