• Простудний вірус перешкодив поширенню свинячого грипу

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 жовтня 2009 року

Звичайний простудний вірус перешкодив поширенню «свинячого» грипу (A H1/n1) в Швеції. Як повідомляє Радіо Швеції, такі результати дослідження, проведеного Інститутом інфекційних захворювань.

На початку вересня в країні спостерігався сплеск захворюваності, протягом одного тижня двоє померли. Проте, всупереч прогнозам відносно пандемії, поширення вірусу зупинилося.

«Імунітет організму людини влаштований таким чином, що один вірус, потрапивши в організм, перешкоджає поширенню іншого. Два віруси в одному організмі одночасно не уживаються... Чим більше в нашому розпорядженні буде часу для вакцинації населення, тим більше людей ми зможемо врятувати від важкої хвороби і смерті», - пояснили епідеміологи.

Додамо, що кількість жителів Швеції, які збираються зробити щеплення від «свинячого грипу», стає все менше. За даними газети Svenska Dagbladet, лише половина респондентів має намір пройти вакцинацію. 36% відносяться негативно. Останні 14% - доки не визначилися. У серпні 70% шведського населення були готові зробити щеплення, і лише 19% не збиралися цього робити.

Джерело: Балтійські новини

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...