• Краса і Здоров'я — поради

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Неділя, 6 березня 2011 року

 Приготування овочів на парі

 1. Краса і Здоров'я. Кращий спосіб приготування овочів — на парі. Дослідження виявили, що в приготованій на парі броколі втрата антиоксидантів (харчові антиоксиданти сприяють захисту організму від зовнішнього впливу) становить усього 11%. Під час пригоування броколі в мікрохвильовій печі руйнується 97% флавоноїдів (захищають і покращують кровоносні судини й капіляри) й антиоксидантів, які переважно захищають серце і легені від хвороб. При варінні знищується 66% поживних речовин.

Газовані напої при дієті заборонені

2. Було виявлено, що вміст фосфорної кислоти в газованих напоях вимиває кальцій з організму. Дієта і так послаблює організм, а, п’ючи газовану воду, ми «вимиваємо кальцій з кісточок», що призводить до остеопорозу.

Не їжте фрукти відразу після їди

3. Якщо ви страждаєте від газів і здуття живота, не їжте фрукти відразу після їди. Насолоджуйтеся фруктами за кілька годин до прийому їжі або за дві чи більше годин після того — це допоможе уникнути бродіння. Розвантажите підшлункову, замінивши повноцінну вечерю фруктами. Це спричинить у кращому випадку втрату ваги і в подальшому стабілізацію, а в гіршому — матимете стабільну вагу.

Обережно — серцевий напад

4. Дослідження показують, що 70% жінок, які перенесли один чи більше серцевих нападів за місяць, відчували незвичайну втому і біль у грудях.

 Масаж

 5. Здорове харчування плюс масаж дорівнює відсутності целюліту. Не по кишені масажист — після ванни, зволожуючи шкіру ніжок, помасажуйте місця утворення целюліту.
 
 
 
В Інтернеті існує величезна кількість різноманітної інформації про здоров'я і красу. Виберіть кілька ресурсів і додайте в закладки або підпишіться на розсилку. З усієї маси інформації і порад виберіть корисний сайт для жінок про красу і здоров'я і час від часу переглядайте його. Це дасть змогу бути завжди в курсі всієї актуальної інформації на цю тему, що необхідно сучасній жінці. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...