• Фітнес поради

  • Неділя, 21 листопада 2010 року

Перед кардиотренуванням проведіть тренінг із важкими вагами. Вчені з Токійського університету виявили, що виконання звичайної 20-хвилинного силового тренування перед заняттями на велотренажері спалює на 10% більше жиру, ніж, якби ви тільки крутили педалі.

Спробуйте позділити час вправ. Проведіть 30-хвилинне ранкове тренування і 30 хвилин позаймайтеся ввечері. Поділяючи ваше годинне тренування на дві частини, ви в результаті позбавитеся від більшої кількості гормонів жирового обміну.

Тренуйтеся в переривистому темпі, щоб спалювати більше жиру. Інтервальне тренування в переривистому темпі виявляється більш ефективним для схуднення, ніж тривалі заняття постійної інтенсивності. Принаймні, це вірно для молодих жінок.

Дослідження, проведене в Університеті Нового Південного Уельсу в Сіднеї на молодих жінках, порівняло ефекти 15-тижневої програми високоінтенсивних вправ у переривистому темпі (HIIE) і тривалих тренувань стабільної інтенсивності. Хоча в цілому обидві програми виявилися ефективними, дослідники виявили, що більше жиру спалюється під час високоінтенсивного інтервального тренування.

Жінки робили спринт на велосипедах протягом 8 секунд, за яким слідували 12 секунд легкої їзди, повторюючи цей цикл протягом 20 хвилин. Дослідники виявили, що ці учасниці втратили в три рази більше жиру, ніж ті, які тренувалися в стійкому темпі протягом 40 хвилин. Дослідники також виявили, що цей метод зменшує резистентність до інсуліну на 32%.

Важкоатлетичний пояс не захищає спину. Все, що надає м'язам підтримку, пропонує їм розслабитися. Важкоатлетичний пояс підтримує нижню частину спини. Ця підтримка відправляє м'язам, відповідальним за утримання нижньої частини спини команду про те, що вони можуть відпочити.

Якщо хтось піднімає важкі предмети з застосуванням поясу, він не використовує власний м'язовий каркас для стабілізації хребта. Через це під час силового навантаження поперековий відділ зазнає більшої небезпеки.

Якщо ви звикли носити важкоатлетичний пояс при силовому тренуванні, відучить себе за допомогою додаткового тренування підтримуючих м'язів. Наприклад, поперечних м'язів живота.

Для цього кожен раз, коли ви нахиляєтеся, щоб підняти гантелі, втягуйте живіт. Така практика допоможе позбутися звички випинати живіт вперед або дозволяти йому розслаблятися.

Використовуйте тренажери замість «вільних ваг». Чим менше м'яз перебуває у статичному стані, тим сильнішим він буде. Замість того, щоб на тренуваннях постійно підвищувати вагу для збільшення навантаження і, відповідно, їх сили, спробуйте під час підняття ваги створити для м'яза умови більшої рухливості.

Наприклад, якщо ви виконуєте вправу для біцепсів із сидячого положення на лаві Ларрі Скота, ваша спина, плечі і тулуб не повинні допомагати вам у цьому, так як це має робити тренажер.

Для збільшення навантаження виконуйте нахили з гантелями. При цьому ваша спина повинна працювати так, щоб плечі не нахилялися вперед. Для подальшого ускладнення спробуйте нахилятися, стоячи на одній нозі або на менш стійкій поверхні, наприклад, на м'якій подушці.

Тайсон Лернер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...