• Проростки — їжа життя

  • Вівторок, 14 грудня 2010 року
Набридло з самого ранку почувати себе розбитим і втомленим? Із сумом помічати все нові і нові зморшки? Критично розглядати в дзеркалі свою фігуру, що розповзлася? Не втрачайте надію і не впадайте в депресію — усього цього можна уникнути. Для цього  потрібно…
 
…трошки терпіння, трошки любові до себе і уваги до свого здоров'я. Ми не звикли до цього і, вистоюючи в довгих чергах за продуктами, забули різницю між ситною і здоровою їжею. А в цей час весь цивілізований світ шукав альтернативні види продуктів. І такі продукти були знайдені — пророщене насіння і молоді паростки злаків, овочів, горіхів.

Виявилося, що не потрібно вигадувати нічого нового, досить згадати давно забуте. Адже про цілющі властивості проростків знали ще наші предки. Тибетські мудреці і абхазькі довгожителі підтримували свої сили пророщеним зерном.

Вічно юна «бабуся» американського кінематографу Ліз Тейлор і приваблива Джейн Фонда, що має фігуру шістнадцятирічної дівчини, значне місце у своєму раціоні відвели ніжній зелені молодих проростків. Їх приклад наслідували і топ-моделі, оскільки в їх роботі гарний колір обличчя, білосніжні зуби, пружна шкіра, блискуче доглянуте волосся — не розкіш, а необхідні професійні якості.

Молодість, бархатиста шкіра і здорові міцні зуби можуть бути явищем не тимчасовим, а постійним. Бадьорість, добре самопочуття і енергія можуть не залежати від віку.

Пророщене насіння — це харчування для нового покоління. Проростки, які консервативні дієтологи довгий час називали «їжею майбутнього», уже увійшли до нашого життя. При досить щедрому споживанні проростки допоможуть вам зберегти молодість, забезпечивши ваші клітини високоякісним харчуванням і позбавивши їх від шкідливих продуктів обміну речовин.

Живі продукти — проростки, молоді паростки пшениці, свіжі овочі і фрукти — це ключ до здоров'я і довшого й радіснішого життя. Вони можуть захистити нас від всіляких хвороб, зміцнюючи імунну систему. Крім того, живі продукти забезпечують нормальний процес обміну речовин і сприяють підтриманню внутрішньої рівноваги.

Біологічні системи, такі як наш організм, не можуть процвітати і навіть зберігати свою життєдіяльність на основі синтетичних або оброблених продуктів, які складають більше половини раціону у сучасному західному світі. Відсутність живих продуктів обіцяє неприємностей багатьом людям, але вам зовсім не обов'язково бути одним із них. І хоча це зрушення у свідомості людей відбувається досить повільно, воно, поза сумнівом, має правильний напрям. Багато відомих дієтологів, політичних діячів, популярних артистів і лікарів активно підтримують ідею природного способу життя, і проростки стоять на чолі списку «живих» продуктів.

Джерело: УкрЕкоХліб

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...