ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жіночий корсет — фактор стрункості

Велика Епоха
Красивий стягуючий корсет відіграє важливу роль у житті дівчини. Стильний жіночий корсет додасть будь-якій дівчині впевненості у власній неперевершеності та допоможе виглядати більш стрункою.

Жіночий корсет
Жіночий корсет

Фото: Dominik Bindl/Getty Images

Різноманітні корсети класичного крою підходять дівчатам з різними фігурами. Для виготовлення корсета вибирають якісні дорогі матеріали, адже це одяг, що щільно облягає тіло. З натуральних тканин зроблена внутрішня частина, що дозволяє тривалий час відчувати себе комфортно. Молодіжні колекції корсетів з пишними спідницями, наприклад, зараз представлені у всій розмірній лінійці від найменших до найбільших. Модна обробка зовнішньої частини зроблена з міцних атласних, жакардових або інших тканин.

Стягуючий корсет має різне призначення: як білизна, він формує гарне тіло, дозволяє виглядати лінії торсу більш худою, набути гарної фігури і постави; і також використовується як одяг для важливих заходів, і звичайно, як повсякденний. Світ жіночої індустрії вже тривалий час переживає корсетний бум, і зараз це важлива частина жіночого гардеробу.

Хтось згадує сцени із старих фільмів, де утягненні дівчата, одягнені в пишні спідниці і корсети, непритомніли, оскільки були аж надто затягнутими, а тому точно знали, що корсет — це дуже незручно. Нині це дуже приємна тілу і зручна частина жіночої лінії одягу. Сучасна технологія виробництва стала іншою. Виробляються вони з жакардових і атласних якісних щільних тканин. Тонкі еластичні металеві вставки дуже добре виділяють лінії фігури, не здавлюючи її.

Жінки, одягнувши хороший корсет хоча б раз у житті, звичайно ж, зроблять це знову. Одягнена в шикарний корсет дівчина відчуває себе елегантною, стрункою, підтягнутою королевою, незалежно від об’єму тіла і віку.

Комбінуючи його з різними речами, можна створити модний образ стильного вечірнього вбрання. Крім того, це звичайний одяг, який підходить для щоденного використання. Жіночий корсет відмінно виглядає з пишними спідницями, джинсами, добре виглядає під піджаком.

Примітно, що завдяки стягненню тіла можна ще й схуднути. Ви можете здійснити мрію, купивши собі такий. Стягнутий шлунок у кілька разів швидше відчуває насичення, і ви зможете позбутися кількох зайвих кілограмів.