ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Києві пройде Тиждень моди Mercedes-Benz

Велика Епоха
З 22 по 25 березня у НСК «Олімпійський» пройде тиждень моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Як відзначають організатори, MBKFD — єдина fashion-подія в Україні міжнародного рівня така як New-York, Paris, London Fashion Weeks та ін.

Організатори та учасники Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Фото: Оксана Позднякова/The Epoch Times України
Організатори та учасники Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Фото: Оксана Позднякова/The Epoch Times України
Основною метою проведення Mercedes-Benz Kiev Fashion Days є просунути і популяризувати українські бренди на світовому ринку індустрії моди, а також стимулювати розвиток цієї сфери в Україні.

Свої колекції представлять Лілія Пустовіт, Саша Канівський, Анна Жовтень, Юлія Паскаль, Антон Белінський, Саша Глибіна. Покажуть свої модні творіння й іноземні гості, зокрема, ODIN VOVK, популярний дизайнер з Лос-Анджелеса, і LAKO BUKIA — молода і багатообіцяюча дизайнер з Лондона. А відкриється MBKFD виставкою відомого fashion-ілюстратора Девіда Доунтона (David Downton), який відвідає Україну вперше.

У цьому сезоні Mercedes-Benz Kiev Fashion Days поряд з показами колекцій найактуальніших зарубіжних і українських модельєрів представить і молодих українських дизайнерів. На малому подіумі вони продемонструють свої колекції і fashion-інсталяції.

«Мода це одна з платформ комунікації Mercedes-Benz і цього разу ми можемо здивувати концепт-каром Mercedes-Benz A-Класу, обличчям якого в усьому світі є топ-модель Джесіка Стем», — каже Вероніка Селега, PR-директор компанії «АвтоКапітал», яка є генеральним представництвом Mercedes-Benz в Україні.

Футуристичний дизайн цього автомобіля можна буде побачити протягом 4-х днів, а серійною моделлю, за її словами, він стане вже у вересні цього року.

Також в рамках MBKFD планується проведення 12-ти навчальних лекцій, об'єднаних темою Fashion NOW. Світові законодавці моди розкажуть про нові тренди і віяння в різних сферах fashion-бізнесу.