• Весільна сукня — як створити бажаний образ

  • Весілля — день, який з нетерпінням чекає кожна дівчина
  • Середа, 14 березня 2012 року

Щоб довгоочікувана подія залишила тільки найкращі враження, насамперед, слід подбати про своє вбрання. Весільна сукня повинна не тільки підкреслювати принади вашої фігури, а й доповнювати ваш внутрішній образ. У цій статті ми підкажемо, як можна підкреслити свою індивідуальність за допомогою наряду, а також як створити бажаний образ.

Сама романтичність

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер. 
Фото: weddinginspirasi.com  

Якщо ви — любителька романтики, тоді вам буде до душі практично весь спектр весільних суконь. Як правило, натури скромні й ніжні найбільш комфортно почуватимуться у довгих сукнях, які підкреслюють фігуру. При цьому жіночні та м'які наречені нададуть перевагу сукні в стилі ампір із завищеною талією та прямою спідницею. Крім того, така модель вдало драпірує стегна і робить акцент на грудях.

Завжди в центрі уваги

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер. 
Фото: weddinginspirasi.com  

Традиційні пишні сукні з безліччю спідниць виберуть наречені емоційні, які люблять привертати увагу. Такі деталі, як мереживо, стрічки і намистини, зроблять наряд унікальним і більш урочистим. Сукні з пишною спідницею говорять про те, що їхня власниця — товариська натура, яка комфортно відчуває себе у великій компанії і радіє, коли друзі у захваті від неї.

Пустотлива наречена

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер.  
Фото: weddinginspirasi.com  

Сьогодні дівчата все частіше вибирають укорочені весільні сукні. З одного боку, такий відхід від традиції дозволить вам створити образ досить сміливої, готової йти на експерименти нареченої, з іншого — ви не будете обмежені в рухах. Як правило, такий наряд вибирають життєрадісні і розкуті дівчата. Коротка весільна сукня особливо підійде, якщо ваше свято проходить у вузькому колі рідних і друзів або на природі.

Страсна натура

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер.  
Фото: weddinginspirasi.com  

Сукня по фігурі з глибоким декольте, відкритою спиною говорить про те, що наречена розкута, впевнена в собі, готова йти на ризик. Доповнити образ може високий розріз на вузькій спідниці. Звичайно, такі експерименти може дозволити собі лише дівчина, впевнена у своїй привабливості.

Практична наречена

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер.  
Фото: weddinginspirasi.com  

Сучасні наречені нерідко схиляються до простих лаконічних моделей без зайвих деталей. Таке вбрання вказує на те, що дівчина знає, чого хоче добитися у житті й має сильний внутрішній потенціал. Ці сукні матимуть надзвичайно особливий вигляд, якщо їх прикрасити помітними аксесуарами чи використати тканину незвичайної фактури.

Колір весільної сукні

Весільна сукня

Весільна сукня під ваш характер.  
Фото: weddinginspirasi.com

Додатково про характер нареченої може сказати і колір весільного вбрання. Традиційні білі відтінки обирає більшість дівчат, однак сьогодні все більш популярними стають ніжні пастельні тони: кремовий, колір шампань і слонової кістки. Досить вигідно виглядають моделі білого кольору з контрастними деталями, як-то стрічками та мереживом, наприклад, синього, червоного або чорного кольорів.

Рожевий колір доповнить образ нареченої — принцеси, романтичної натури, яка зійшла з книги казок.

Плаття жовтого кольору обирають веселі та життєрадісні дівчата, сині — наречені, схильні до самопізнання.

Червоний колір весільної сукні — своєрідний виклик, адже це найяскравіший з кольорів. Дівчина в такій сукні безумовно справить враження впевненої і пристрасної натури.

Однак, незалежно від того, яку сукню вам радять обрати фахівці або подруги, кращий порадник — ваше серце. Обирайте те, що вам до душі, і тоді в цьому вбранні ви матимете дійсно чарівний вигляд. 

Ганна Варавва

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...