• 10-річна Блондо викликала сенсацію у світі моди

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 3 вересня 2011 року

Десятирічна Тайл Олена-Роуз Блондо розпочала свою кар'єру ще в 4 роки. Знайшла ж популярність вона після скандальної фотосесії на сторінках fashion-журналу Vogue.

Яскравий макіяж, дорослий зухвалий погляд, вираз обличчя, туфлі на високих підборах та розв'язна поза – ці знімки Vogue стрімко облетіли Інтернет, викликавши різку критику і різні чутки.

Більшість читачів, блогерів і модних оглядачів в унісон вважають: у 10 років дівчаткам занадто рано демонструвати настільки дорослі наряди і відверті пози. Тоді що ж говорити про її кар'єру в 4 роки в світі моди?
 
 

Хтось шкодує цю «бідну дитину», висловлюючи думку, що все життя Блондо буде «криве». Інші кажуть, що обличчя дитини повинно виражати дитячу наївність – без дорослості або щось інше, але не той погляд, що є на фото ...

Проте, зі стрімким розвитком дитячої індустрії моди, стилю та макіяжу, вік затребуваних моделей знижується. Вже не рідкість, коли дівчаткам початкових класів роблять професійний манікюр, для підлітків відкривають спеціальні салони спа, старшокласниці готові лягти на стіл хірурга, щоб збільшити свої груди, а модні бренди вибирають юних актрис для своїх рекламних кампаній.
 

Так, наприклад, 13-річна Ель Фаннінг – стала обличчям бренду Marc by Marc Jacobs, а 14-річна Хейлі Стенфілд – рекламою кампанії Miu Miu.

Як ми бачимо, сучасні діти нині більш швидко розвиваються не тільки фізично, а й ментально. Тому, не досягнувши повноліття, вони одержимі бажанням витрачати гроші батьків на свою зовнішність і змагаються з дорослими в розумі й красі.
 

Зауважимо, Німеччина – одна з перших країн, яка почала боротьбу з дитячим Fashion і салонами краси. З вересня 2010 року, в країні вийшов закон, який забороняє неповнолітнім відвідувати спа-салони. Тепер, всі молоді відвідувачі соляріїв зобов'язані надавати документи, що підтверджують її особу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...