• Австралійська супермодель Міранда Керр уперше на подіумі після пологів

  • Понеділок, 15 серпня 2011 року

Відома австралійська супермодель Міранда Керр (Miranda Kerr) уперше вийшла на подіум після пологів у рамках показу колекції Девіда Джонса (David Jones) сезону весна-літо 2011 року. Показ відбувся 3 серпня в Royal Hall of Industries, Moore Park у Сіднеї (Австралія).

Сім місяців тому Міранда подарувала сина Флінна своєму чоловіку, популярному голлівудському кіноакторові Орландо Блуму (Orlando Bloom). Народження дитини зовсім не позначилося на формах 28-річної моделі, яка дефілювали по подіуму в нарядах відомого бренд-бука. Щоденні заняття йогою протягом 10 років дозволили топ-моделі продемонструвати своє бездоганне тіло у купальнику від Jessika Allen.

У своєму інтерв'ю для Sydney Morning Herald 10 серпня в Мельбурні (Австралія) Міранда повідомила, що не очікувала такого великого малюка. Модель набрала під час вагітності 40 фунтів (18 кг). Бабуся Міранди Керр висловлювала занепокоєння з цього приводу наступними словами: «Кохана, припини так багато їсти! Ти можеш розгодувати дитину. Як потім народжувати?». Однак це турбувало лише бабусю, додала супермодель.

У Мельбурн Міранда Керр прилетіла для участі в презентації колекції Девіда Джонса. Висловлюючи свою думку щодо показу, Керр сказала, що хотіла б мати майже всі наряди, такі вони яскраві й чудові.

Сім разів топ-модель виходила на подіум з притаманною грацією і витонченістю. Кафтан від Camilla, червона сукня від Alex Perry, повсякденне плаття від Collette Dinnigan — лише деякі з представлених нарядів цього вечора.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...