• Тиждень моди в Індії

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 квітня 2011 року

З 6 по 10 квітня у Нью-Делі відбувся Індійський тиждень моди сезону осінь/зима 2011. Свої колекції представили відомі індійські дизайнери та бренди: Комал Суд (Komal Sood), Раджіп і Нареш Шоха (Rajdeep and Naresh Chauhan), Соня Джетлі (Sonia Jetleey), Джой Мітра (Joy Mitra), Анкіта (Ankita), Рахул Сінгх (Rahul Singh), Доллі Джей (Dolly J), Джая Ратор (Jaya Rathore).

Яскраві романтичні вечірні сукні показала у своїй колекції Комал Суд. «Моя колекція для всіх тих дівчат, які хочуть показати свою жіночність з шармом і чарівністю», — сказала дизайнер про свої творіння.

Раджіп і Нареш Шоха представили колекцію для сучасної жінки, яка вміє підібрати і створити свій стиль. Яскраві туніки, плаття, спідниці, пальто прикрашали національні вишивки, а натхнення вони черпали у природи, прикрашаючи свої наряди орнаментами цієї тематики.

Анкіта віддає перевагу складкам й оборкам у традиційному індійському стилі. А наснагу дизайнерові подарували землі Ладакх, де природа і люди не втратили свого місцевого колориту.

«Я не працюю для певного сегмента ринку. Я завжди намагаюся створити такі моделі, які б могли носити усі жінки могли носити», — говорить про свої вбрання Соня Джетлі. Яскраві костюми, особливо сарі ручної роботи кольору блакитної порцеляни, нікого не залишили байдужим.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...