• Зірковий одяг від Сильвестра Сталлоне

  • Юрій Петюк | Велика Епоха
    П'ятниця, 25 березня 2011 року

Легендарний голлівудський актор Сильвестр Сталлоне (Sylvester Stallone) заявив про свої наміри розпочати виготовлення чоловічого одягу під брендом Sly, повідомляють зарубіжні ЗМІ. Новий одяг у стилі Сталлоне можна буде придбати у 2012 році.

64-річний Сильвестр Сталлоне вже відомий як талановитий актор, продюсер і сценарист. Цього разу він вирішив спробувати свої сили у сфері виробництва стильного чоловічого одягу. «Я подумав, що саме зараз настав час. Мій життєвий досвід підказує мені, що спрацює, а що ні. Зовнішній вигляд - це перший крок до формування особистості», – сказав Сталлоне Men’s Week.

За основу нової колекції модного одягу планується взяти образи головних героїв кінострічок «Рембо» і «Роккі», у яких Сталлоне зіграв головні ролі. «Якщо Роккі – це образ героя-коханця, то Рембо – це приклад чоловічої сили та мужності. Тобто, нова ліня чоловічого одягу підійде як джентльмену так і бунтівнику», – вважає партнер по бізнесу Майкл Генрі (Michael Henry), відомий професіонал модної справи і президент компанії Sly Inc.

Колекція одягу у стилі героїв «Рембо» і «Роккі» буде орієнтована на категорію чоловіків віком від 25 до 40 років. Спочатку це будуть стильні джинси, сорочки, верхній одяг і спідня білизна. Потім планується виробництво годинників, сонцезахисних окулярів, чоловічої парфумерії, одягу для активного відпочинку та спортивного взуття. Всі моделі будуть мати щось стильне та оригінальне від героїв кінострічок «Рембо» і «Роккі».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...