• Щорічний фестиваль моди L'Oreal 2011 у Мельбурні: день 5

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 березня 2011 року

Романтична жіночність у повітряних сукнях від Тоні Мачішевскі (Toni Maticevski) говорила більше про весну, ніж про зиму й осінь. Дизайнер прославився складними конструкціями. Його сукні утримуються разом лише завдяки системі кріплень із шовкових стрічок. Наряди від Тоні славляться ручною вишивкою, цікавими драпіровками і незвичайним поєднанням фактур.

Scanlan & Theodore завжди в пошуках сучасного естетичного дизайну, що визначає новий жанр жіночності. Переважаючий чорний колір і загадковість моделей зробили колекцію по-справжньому осінньо-зимовою.

Молодий вундеркінд дизайнер Діон Лі (Dion Lee) підкреслив жіночий силует, зробивши акцент на короткому приталеному міні.

Карен Уолкер (Karen Walker) — провідний новозеландський дизайнер, якій віддають перевагу співачки Бьорк, Дженніфер Лопес, Бет Дітто, Брітні Спірс, акторки Сієнна Міллер, Лів Тайлер і Клер Дейнс, а також модель і телеведуча Алекса Чанг, — представила яскраві моделі в невимушеному стилі .

Кейт Сільвестр (Kate Sylvester) показала класичні сукні зі спортивними елементами.

Бренд Limedrop — це яскраві та грайливі конструкції, смілива графіка і відчуття радості, яке лежить в основі колекції цієї марки одягу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...