• Традиційні наряди на Lakme Fashion Week

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 14 березня 2011 року
Традиційні наряди на тижні моди у Мумбаї (Lakme Fashion Week) були представлені 13 березня 2011 року індійськими дизайнерами. Найбільша національна косметична корпорація LAKME з 2005 року щорічно виступає організатором цього проекту і конкурує з тижнем моди в Нью-Делі. У цьому році Lakme Fashion Week проходить в п'ятизірковому готелі Hyatt Grand.

Свої колекції представили відомі індійські дизайнери: Аніта Донгре (Anita Dongre), Бабіта Малкані (Babita Malkani), Рімі Наяк (Rimi Nayak), Маліні Агарвалла (Malini Agarwalla), Єна Ахлуваліа (Eina Ahluwalia), Маніш Малхотра (Manish Malhotra).

Неповторний національний колорит, яскраві кольори, багатошаровість одягу і велика кількість прикрас — характерні ознаки індійської моди. Індія показала світу своїх талановитих дизайнерів, які черпали натхнення з своєї багатої культури і непростої історії.

Світлі тони з золотим оздобленням продемонструвала відомий індійський дизайнер Аніта Донгре. Маліні Агарвалла явила світу моди свої колоритні сумки і прикраси. Пляжне легке вбрання для жаркої пори року показала Бабіта Малкані. Рімі Наяк у своїй колекції представила не тільки індійські традиційні наряди, а й коктейльні та вечірні сукні. Традиційні вбрання, в основному червоного і чорного кольору, продемонструвала індійський дизайнер Єна Ахлуваліа. Маніш Малхотра — творець нарядів для багатьох фільмів Боллівуда, а також для Майкла Джексона і Наомі Кемпбелл, нікого не залишив байдужим до своїх традиційних сарі.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...