• Показ колекції сумок Burberry на Тижні моди в Лондоні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 24 лютого 2011 року

Показ колекції сумок Burberry на Тижні моди осінь/зима 2011 пройшов у Лондоні 21 лютого 2011 року. Будинок моди Burberry представив колекцію сумок і клатчів у класичному стилі, з використанням коричневого кольору, а також поєднання білого і чорного.

Burberry — один з найвідоміших британських будинків моди. Він спеціалізується на модному одязі, парфумах та аксесуарах, які сягають корінням у середину 19 століття. Його засновником є Томас Бьорберрі. У 1856 році він відкрив перший магазин верхнього одягу. У 1880 році Томас винайшов габардин — водонепроникний, надміцний матеріал. Під час першої світової війни Бьорбери отримав замовлення на плащі для Королівських офіцерів. Військову модель стилю Burberry скопіювали в усьому світі.

Будинок моди Burberry — це втілення істинно англійських традицій. Чіткі лінії, класичний стиль і традиційні кольори вражають своєю простою красою. А «клітка» використана в колекціях Burberry стала фірмовою відмінністю бренду.

Сьогодні креативний директор Burberry — Christopher Bailey (Крістофер Бейлі) — удостоєний премії British Fashion Awards. Він займається розробкою нових колекцій одягу, орієнтуючись на англійський стиль, строгі лінії і ретельно опрацьовані деталі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...