• Zang Toi представив свою колекцію у Малайзії

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 7 квітня 2011 року

Малайзійський дизайнер з Нью-Йорка Занг Той (Zang Toi) представив свою колекцію на модному заході Stylo Fashion Ball 4 квітня 2011 року в Куала-Лумпур, Малайзія.

Stylo Fashion Ball — найбільша подія в малайзійському світі моди, де збираються всі вершки суспільства. Захід проходив як традиційний показ мод, де моделі дефілювали по подіуму-столу, за яким сиділи гості. Біла частина для показу моделей, чорна для тарілок з їжею.

У модному будинку Toi все починається з кольору. Щедрі відтінки зеленувато-жовтого, червоного і яскраво-рожевого майстерно поєднані з талантом і дотепністю. Теоретично такі кольори не поєднуються, але порушивши ці правила, дизайнер завоював серця критиків і клієнтів. «Я намагаюся не обмежувати своє мислення, мої клієнти звикли очікувати несподіваного» — говорить про себе Занг.

Дизайнер народився 11 червня 1961 року в родині бакалійника, в малайзійському штаті Келантан. У дитинстві любив креслення і мріяв стати архітектором або дизайнером. Переїхавши до Нью-Йорка Занг Той вступив до школи дизайну «Parsons School». У 1989 році він відкрив свою майстерню і представив першу скромну, але яскраву колекцію. У 1990 році він удостоївся нагороди «молодий дизайнер року» від MOUTON-CADET YOUNG DESIGNER AWARD, після чого популярність у світі моди його не покидає.

Занг Той впевнено займає сильні позиції на міжнародній арені моди, у нього одягаються такі знаменитості як Шерон Стоун, Гун Лі, Єва Лонгорія, Хізер Грем, Девон Аокі, Фарра Фосетт, Патті Лабелль, Івана Трамп і Мелінда Гейтс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...