• Фестиваль моди L'Oreal: останній день

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 23 березня 2011 року

Фестиваль моди L'Oreal у Мельбурні 2011 (L'Oreal Melbourne Fashion Festival) 19 березня завершився презентацію і популяризацією модної індустрії Австралії та Нової Зеландії. В останній день фестивалю свої колекції продемонстрували такі знамениті бренди і дизайнери, як Уейн Купер (Wayne Cooper), Алана Хілл (Alannah Hill), Алексі Фрімен (Alexi Freeman), Kuwaii, Trimapee.

Уейн Купер представила свою колекцію вечірніх класичних суконь з легкого шифону й атласу.

Дизайнер Алана Хілл створила вбрання для модниць, які люблять увагу: короткі спідниці, бантики, квіткові принти, візерункові колготки — образ кокетства, легкості й ніжності.

Алексі Фрімен відомий не тільки в Австралії і Новій Зеландії, а й у Європі. Дизайнер жіночого одягу у своїй колекції віддав перевагу приглушеному сірому, яскравому синьому і смугастим принтами, — поєднавши такі кольори і простий силует, домігся цікавих результатів.

Австралійський бренд Joveeba показав невимушений вільний стиль з осінніми мотивами.

Бренд Kuwaii від австралійського дизайнера Крісті Бейрбер (Крісті Перукарня) — це геометричні форми, холодні відтінки, використання червоного і чорного в поєднанні з вільним кроєм, простотою і практичністю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...