• Весільні сукні 2013 від YolanCris Chelsea Girl Bridal Collection

  • Юлія Рубцова | Велика Епоха
    Понеділок, 2 липня 2012 року
Хто може бути прекрасніше нареченої в день весілля? Кожна жінка мріє про весільну церемонію — урочисту, красиву, чарівно незабутню, а головне таку, що відповідає її уявленням про казку, де вона принцеса, що з'єднує долю перед вівтарем зі своїм коханим принцом.
 
Безсумнівно, в такий день наречена повинна бути казково красивою. Провідну роль в цьому відіграє правильна і зі смаком підібрана весільна сукня. Ось деякі з моделей, які допоможуть створити витончений образ і святковий настрій на весь день.
 
Весільні сукні 2013, «Angola». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Angola».

Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні YolanCris Chelsea Girl — прекрасний вибір для наречених, що шукають незвичайний, але в той же час зручний наряд, в якому проведуть більшу частину дня. Першим представлено «Angola» — сукня з бавовни з довгими смугастими рукавами і plumeti-топом, прикрашеним гіпюром і кристалами Сваровськи, а також марлевою спідницею з квітковими аплікаціями з плісированої органзи.
 
Весільні сукні 2013, «Belgica». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Belgica».

Фото: weddinginspirasi.co

«Belgica» — ніжне плаття з плісированої органзи з візерунками, вишитими шовком, і марлевою спідницею, що нагадує довгий шарф.
 
Весільні сукні 2013, «Manila». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Manila».

Фото: weddinginspirasi.co

«Manila» — сукня, що складається з plumeti-топа, прикрашеного мереживними мотивами з гіпюру, що обрамляють шию, а також багатошарової спідниці, що представляє собою мікс з марлевої тканини та плісированої органзи.
 
Весільні сукні 2013, «Nepal». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Nepal».

Фото: weddinginspirasi.co

«Nepal» — ніжний рlumeti-топ, прикрашений мереживами і гіпюром, і пишна багатошарова спідниця-пачка з мереживною обробкою.
 Весільні сукні 2013, «Escocia». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Escocia».

Фото: weddinginspirasi.co

«Escocia» — модель, створена з бавовни і plumeti, з довгим рукавом у смугу, з круговою гіпюровою аплікацією, плісе з органзи та марлевої тканини.
 
Весільні сукні 2013, «Бомбей». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Бомбей».

Фото: weddinginspirasi.co

«Бомбей» — модель з довгим рукавом. Однотонний бавовняний верх прикрашений гіпюром, і шарувата спідниця з органзи і марлі прикрашені квітковими аплікаціями.
 Весільні сукні 2013, «Etiopia». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Etiopia».

Фото: weddinginspirasi.co

«Etiopia» — весільна сукня з однотонної бавовни, плісированої органзи та марлевої спідниці-мультишарфа, укороченої спереду.
 Весільні сукні 2013, «Egipto». Фото: weddinginspirasi.co

Весільні сукні 2013, «Egipto».

Фото: weddinginspirasi.co

«Egipto» — весільна сукня, що складається з однотонного ліфа, прикрашеного гіпюровою аплікацією у формі метелика, і шаруватої плісированої спідниці з органзи та марлі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...