• У рік Кролика китайці звертаються до Богів

  • Олег Лотосов | Велика Епоха
    Вівторок, 8 лютого 2011 року
Невід'ємною частиною святкування традиційного Нового року для багатьох китайців є похід до храму і запалювання ароматичних паличок як підношення богам в обмін на будь-які блага або ж захист від бід і нещасть.

Традиційно люди просять у Богів здоров'я, грошей і благополуччя, а в цьому році також і припинення підвищення цін на продукти, підвищення зарплат і т.д.

Багато хто вважає, що чим більше свічок запалити, тим більше щастя пошлють їм Боги, тому нерідко можна побачити, як китайці у храмах тримають товсті пучки довгих свічок.

У цьому році громадяни Китайської Народної Республіки відвідують храми набагато активніше, ніж раніше, зазначає місцева преса.

Знаменитий храм «Фамен» («Ворота Закону (Дхарми)») у провінції Шеньсі у перший день Нового року відвідали більше 280 тис. чоловік. Багато хто добирався до храму пішки протягом більше двох годин, пише видання China News.

Пекінський храм Юнхе (Юнхегун) 3 лютого відвідало більше 60 тисяч чоловік. Масове паломництво також було відзначено і в місті Ланьчжоу провінції Ганьсу, на півдні провінції Гуандун, у провінції Сичуань й інших районах країни.
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...