• Освіта заважає отримати роботу

  • Вівторок, 9 вересня 2008 року
Управління профспілок м. Шанхаю опублікувало звіт «Ситуація, аналіз і тенденції трудової зайнятості населення в Шанхаї», в якому мовиться, що 38,5% безробітних міста становлять молоді люди, молодші 35 років, повідомляє Центральне агентство новин.

Частина цих людей сама не йде працювати і вважає за краще «сидіти на шиї» у батьків. Серед них 26,1% становлять молоді люди із середньою і вищою освітою, які бажають отримувати зарплату вищу 270 доларів США. У звіті вказано три причини, через які ці молоді люди не працюють: 

1. У багатьох рівень знань і практичний досвід не відповідає вимогам працедавців. 

2. Дуже великі запити з приводу місця роботи і зарплати, які не задовольняються, тож вони вважають за краще не працювати, а жити за рахунок батьків. 

3. Працедавці в основному більше піклуються про те, щоб понизити собівартість продукції та підвищити ефективність роботи, тому вони частенько підбирають кадри, в яких є досвід роботи в певній галузі, не залежно від рівня освіти.

Таким чином, відсутність необхідного працедавцям досвіду роботи у молодих випускників ВНЗ стала ще однією великою перешкодою для їхнього працевлаштування. Більшість працедавців Шанхаю вимагають, щоб досвід роботи був не менший 1,5 року, а 38,9%, щоб досвід роботи був більший 2-х років. 

Згідно із статистикою, в Шанхаї приблизно половину робочої сили становлять приїжджі робітники. Проте 90% цих приїжджих, становлять люди без спеціальних навичок і здібностей, які можуть виконувати лише некваліфіковану роботу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...