• У Китаї 4 млн неповнолітніх мають надмірну пристрасть до Інтернету

  • Понеділок, 8 вересня 2008 року

Відповідальний секретар ПК ВЗНП Лі Цзяньго на IV сесії Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників 11-го скликання, повідомляючи про те, як дотримується Закон про захист неповнолітніх, розповів, що відповідно до результатів опитування у Китаї 40 млн неповнолітніх дітей користуються Інтернетом, з них 4 млн мають надмірну пристрасть до нього. Інформацію про це повідомило Бі-бі-сі китайською мовою.

За словами Лі, причиною інтернетної пристрасті є негарні Інтернет-ігри. До цього також причетні й Інтернет-клуби, багато з яких дозволяють неповнолітнім переглядати веб-сторінки на сексуальні теми, інформацію про насильство тощо, що згубно впливає на підлітків.

У своїй доповіді він радив підсилити заходи контролю за мережевими іграми й Інтернет-клубами.

Лі також визнав, що в Китаї дуже не вистачає спортивних площадок для молоді. Нині в Китаї на кожні 70 тис. молодих людей є один громадський спортмайданчик. Держава також дуже мало виділяє на це коштів.

З 2006 р. у Китаї діє правило, відповідно до якого на мережеві ігри повинна бути встановлена спеціальна програма, що обмежує час гри для неповнолітніх.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...