• Страйк у м. Шеньчжень: водіям автобусів не платять за наднормову роботу

  • Четвер, 4 вересня 2008 року
25 серпня близько 300 водіїв автобусів м. Шеньчжень розпочали страйк через те, що їм часто доводиться працювати понад зміну, причому безкоштовно: наднормові не виплачують.

Вони подавали позовну заяву до арбітражного суду управління праці, але жодних результатів немає впродовж довгого часу.

Гонконзька газета «Сонце» повідомила, що працювати наднормово водіям доводилося по 6 - 7 годин практично в кожну зміну.

За даними сайта місцевого телеканала м. Шеньчжен, водії вимагають виплатити їм борг за наднормову роботу. Він становить більше 6 млн юанів ($850 тис.).

Кореспондент радіо «Вільна Азія» зателефонував у транспортну компанію Цзінхуанан, в якій працюють страйкуючі водії, і запитав, з якої причини вони страйкують, на що один із співробітників компанії відповів, що нічого не знає про це.

Радіо «Вільна Азія» повідомило, що засідання арбітражного суду в цій справі було призначене на 25 серпня. Але коли воно закінчилося, то численним водіям компанії Цзінхуанан, присутнім у залі суду, сказали, що результат буде оголошений в інший день (не сказавши, коли саме), і що вірогідність того, що цей результат буде на їхню користь, мала. Після цього водії і почали страйк. Вони зібралися на кінцевій зупинці автобусів і заблокували дорогу.

Водій на прізвище Лю, що бере участь у страйку, розповів кореспондентові, що їм доводиться працювати по 16 годин на день без перерви. За його словами, допроситись вихідного дуже важко, весь маршрут автобуса від початкової до кінцевої зупинки займає 2 години, вони отримують по 7 юанів (1 долар) за одну таку ходку. Більш того, їм доводиться щодня працювати понад норму 6 - 7 годин, за що зовсім нічого не доплачують.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...