• Олімпіада в Пекіні - духовний опіум!

  • Неділя, 7 вересня 2008 року
У ХХ столітті Китай був змушений підписати Китайсько-Британський договір у Нанкіні. Його наслідки були жахаючими. У наш час інший тип опіуму об'єднав китайський народ - віра в те, що компартія Китаю є єдиним гарантом економічного підйому країни.

Радіо «Вільна Азія» повідомляє, що відповідно до договору в Нанкіні був зраджений суверенітет Китаю: територія розділена, а китайський народ потрапив в опіумну залежність. Паління опіуму стало для китайської аристократії традицією, подібно до заковування ніг жінок у дерев'яні черевички.

У сьогоднішньому світі деякі терористичні групи й навіть уряди покладаються на контрабанду наркотиків для свого збагачення. На початку свого становлення компартія Китаю, з одного боку, покладалася на допомогу Радянського Союзу, з іншого боку - вирощувала опіум для «самозабезпечення».

Історичні документи, розсекречені не так давно, розкрили факт того, що так званий «великий виробничий рух», розпочатий Мао Цзедуном у період його правління, був насправді організований з метою мобілізувати армію для широкомасштабного вирощування й обробки опіуму, який став таємною зброєю КПК.

Починаючи з кінця 70-х років минулого сторіччя, протягом 30-ти річного періоду так званої «відкритості й реформ», у Китаї розрив між заможними й бідними збільшився настільки, що перетворився в непереборну прірву. Зростання економічного розвитку спричинило ріст корупції серед політиків з вищих прошарків влади, а паління опіуму й використання інших наркотиків стало нормою.

Не шкодуючи коштів, зароблених неймовірною працею й потом китайського народу, КПК використовує їх для переслідування і придушення послідовників різних релігій, наклеївши на них ярлик «духовного опіуму». Такі дії перетворюють партійну ідеологію в найстрашніший духовний опіум. Насильно «промиваючи людям мізки», під пристойною маскою «спрямування громадської думки» і «ідеологічного виховання» партія духовно вихолощує свій народ, тим самим розбещує його.

Церемонія відкриття Олімпіади стала реальним втіленням духовного опіуму КПК. Постановка режисера Чжана Імоу була б, можливо, чудова, якби в ній були більше присутні такі аспекти олімпійського духу, як людяність, гуманізм, людська гідність і свобода, а не роботоподібні рухи виступаючих.

КПК використовувала Олімпіаду 2008 р. з метою ствердити себе «модернізованим центром контролю» над усім світом. Церемонія відкриття Чжана, без сумнівів, повною мірою відобразила ступінь омани китайців, занадто довго приймаючих духовний опіум комуністичної ідеології, які сприймають інформацію про те, що для Китаю наступило століття розкоші й процвітання, за чисту монету.

Ця ілюзія не може тривати довго, і, тим більше, стати реальністю. У той час як офіційний рупор партії без утоми сурмив про церемонію відкриття, надбанням гласності стали скандальні чутки про брехливу тактику КПК, як, наприклад, з виступом дівчинки Лін Мяоке, чий голос, як з'ясувалося, належав Ян Пейі.

Феєрверк, що так сподобався глядачам, був створінням комп'ютерної техніки, на розробку якого пішов цілий рік. Сучасна комп'ютерна технологія дозволила компартії підробити все, що їй заманеться.

Духовний опіум, що обманює китайський народ і увесь світ, щосили намагається назавжди запрягти мільярди людей у ярмо КПК. Із цього погляду Олімпіада в Пекіні може стати «опіумною війною» 21 століття.
 
Підписатися:

Коментарі