• До початку пекінської Олімпіади буде видана збірка віршів, присвячених правозахисному руху в Китаї

  • П'ятниця, 18 січня 2008 року

Все більш наростаючий в Китаї рух за права людини надихнув велику кількість письменників і поетів на створення віршів, присвячених цьому рухові, який супроводжується численними труднощами і незгодами. Ці вірші об'єднані в збірку, яку планується видати до початку Олімпіади в Пекіні.

 

В кінці грудня 2007 р. була повністю сформована книга під назвою «Збірка правозахисних віршів». Один із авторів збірки і член редколегії, правозахисник Ху Цзя зараз знаходиться в ув'язненні, один з редакторів збірок на ім'я Го Фейсюн також знаходиться у в'язниці.

Як розповів головний редактор збірки Цзян Пінчао, який проживає в Лос-Анджелесі, ця книга складалася півроку. Пан Цзян одержав 487 листів як з Китаю, так і з інших країн, з більш ніж 2300 віршів, серед яких пісня «Без гіркоти», написана Го Фейсюном у в'язниці і вірш, написаний Ху Цзя «Присвячується матері», а також багато інших віршів і пісень, присвячених правам хворих на СНІД, християнам, послідовникам Фалуньгун, свободі слова, апеляціям і так далі.

 

Цзян Пінчао сказав, що планує видати цю збірку до початку Олімпіади в Пекіні.

Жун І. Радіо Голос Америки. Вашингтон
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...