• У в'язниці китайської провінції Фуцзянь використовують рабську працю в'язнів-жінок

  • Субота, 21 червня 2008 року
 

З того часу, як Комуністична партія Китаю (КПК) почала переслідувати Фалуньгун, у жіночій в'язниці провінції Фуцзянь використовується рабська праця послідовників Фалуньгун. Товари, виготовлені у в'язниці, приносять великий прибуток.

Як повідомляє сайт minghui.org, з джерел усередині Китаю відомо, що рабська праця в жіночій в'язниці провінції Фуцзянь використовується вже протягом тривалого часу. Коли у в'язницю приходить термінове замовлення на виготовлення продукції, охоронці примушують в'язнів (більшість із яких - послідовники Фалуньгун) уставати щодня о 3 годині ночі та працювати весь день практично без перерви. Їм дають тільки двадцять хвилин, щоб пообідати. Інколи вони працюють до світанку.

Ув'язненим послідовникам Фалуньгун установлюють норми роботи і лише після виконання цих норм дозволяють їм лягати спати. Наприклад, кожен із них повинен зробити за день дві пари взуття, частенько ця робота закінчувалася після 22 годин. Умиватися дозволялося тільки вночі. Проте вставати потрібно було вже о 3 годині, для того, щоб усе почати спочатку.

Кожному в'язневі ставлять дуже високу фіксовану норму роботи, яку необхідно щодня виконувати. Якщо якась жінка не виконувала норму, їй не дозволяли користуватися душем протягом цілого тижня. Коли в'язні не витримують таке велике робоче навантаження, охоронці часто б'ють їх електричними палицями.

Особливо пильно у в'язниці спостерігають за тими послідовниками Фалуньгун, які завзято дотримуються своєї віри. Охоронці часто підбурюють в'язнів бити й знущатися з них, при цьому самі потім стоять у коридорі та вдають, що нічого не помічають і не чують.

Послідовницю Фалуньгун пані Лі Цінцін підвішували на вікні за наручники на десять днів і при цьому били руками і ногами. Пані Чень Фанфан і Чжун Дунлань із 13-ї бригади прикували наручниками до металевих прутів вікна в «розіпнутому» положенні. У цій позі вони ледве торкалися кінчиками пальців ніг підлоги, після чого охоронці почали бити їх еклектичними палицями по обличчю і статевим органам. Від ударів залишалися опіки, які з часом починали гнити і дуже боліли.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...