• Ще кілька десятків послідовників Фалуньгун було арештовано в провінції Шаньсі під приводом «підготовки до Олімпіади»

  • Понеділок, 16 червня 2008 року
 

Починаючи з травня, китайська компартія в усій країні почала нову хвилю пропаганди наклепу на Фалуньгун, що ще більше підсилила тиск і репресії на послідовників цієї практики. У м. Тайюань недавно було арештовано кілька десятків послідовників Фалуньгун, співробітники поліцейської дільниці визнали, що це робиться в рамках «зачистки перед Олімпіадою».

Співробітниця поліцейської дільниці Інцзе м. Тайюаня провінції Шаньсі на прізвище Ма, розповіла кореспондентові The Epoch Times телефоном, що масові арешти послідовників Фалуньгун, які відбуваються останнім часом - це частина роботи для забезпечення безпеки проведення Олімпіади. Що ще входить у цю роботу вона не знає, сказавши, що це відноситься до відомства міністерства безпеки КНР і зберігається в таємниці.

Ще один співробітник поліцейської дільниці Лаоцзюн м. Тайюаня, що не назвав свого імені, почувши про те, що кореспондент знає про недавні арешти послідовників Фалуньгун, почав погрожувати й допитуватися, звідки він телефонує, хто він і як дізнався цю інформацію. На питання кореспондента він відповідати відмовився.

Кореспондент спробував зв'язатися також і з поліцейською дільницею Мяочен м. Тайюаня, але там щойно почули питання, пов'язане з Фалуньгун, відразу ж повісили трубку.

У поліцейській дільниці Чжанчен м. Тайюаня кореспондентові сказали, що ці арешти пов'язані із заходами щодо «підготовки до Олімпіади», на питання про те, чи заарештовують також й інші групи громадян, співробітник дільниці сказав, що не знає.

Кореспондентові також удалося зв'язатися з начальником поліцейської дільниці Ченкуан Чжаном Ленжуном, який, почувши, що телефонує кореспондент щодо Фалуньгун, не соромлячись, відразу ж почав брудно лаятися, після чого поклав трубку.

Лін Юй. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...