• «Я віддам тобі весну, а зиму залишу собі...» (відео)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 11 червня 2008 року
 
«Я віддам тобі своє щире серце, а всю гіркоту й печалі залишу собі... Я віддам тобі весну, а зиму лишу собі...», - ці рядки пісні «Слова любові», написаної Юй Чжоу і виконані групою «Маленька красуня & жителі долини», зворушили серця багатьох людей. Але ця група більше не дає концертів, оскільки її вокаліст-послідовник Фалуньгун загинув від тортур у поліцейській дільниці.

Ми більше не зможемо побачити виступу цієї групи й почути їхніх нових пісень. 6 лютого 2008 р. барабанщик і вокаліст, а також автор деяких пісень групи, 42-літній Юй Чжоу помер від тортур у поліцейській дільниці м. Пекіна.

Юй Чжоу був послідовником Фалуньгун, яких жорстоко переслідує комуністичний уряд Китаю. Його з дружиною Сюй На (яка також займається Фалуньгун) заарештували наприкінці січня, коли вони ввечері поверталися з концерту додому. Це було зроблено під час чергового рейду масових арештів послідовників Фалуньгун, які організовують китайські служби безпеки задля «зустрічі Олімпіади».

Через 11 днів після арешту, родичів Юй Чжоу повідомили, щоб вони приїхали в центр невідкладної допомоги Чінхе м. Пекіна «побачити свого родича». Але коли вони приїхали, тіло Юй було вже холодним. Влада відмовила родичам у проведенні розтину і відразу ж спалила тіло в крематорії. Пані Сюй На досі перебуває у в'язниці.

Пан Чяо Чжи, який до початку репресій займався разом із Юй Чжоу на одному пункті практики Фалуньгун, розповів, що якби вони не побачили його по телебаченню, то і не дізналися б, що він відомий співак. «Він був дуже не багатослівним і завжди серйозним. Щодня він приходив, виконував з усіма вправи і йшов. Тільки через деякий час, хтось із нас випадково побачив концерт його групи по телебаченню, і тоді ми дізналися, що він відомий співак. Усі ми стали шанувальниками його пісень», - розповів пан Чао.


Група «Маленька красуня & жителі долини», пісня «Слова любові», виконує Юй Чжоу:

Група «Маленька красуня & жителі долини», пісня «Моя сім'я».
Це останній відео-ролик, записаний групою:

Підписатися:

Коментарі