• Поліцейські знову сфальсифікували самогубство в Пекіні

  • Субота, 12 вересня 2009 року
 

Китай. Ще один випадок невмілої фальсифікації самогубства поліцейськими стався в Пекіні.

Сім'я послідовників духовної практики Фалуньгун, рятуючись від переслідування місцевої влади, приїхала до Пекіна з міста Чіфен Внутрішньої Монголії.

22 квітня 2009, приблизно о 9 годині ранку, чоловік У Ян був арештований в торговому центрі «Shoe City» в районі Сюаньу за те, що роздавав відеодиски із записом концерту Shen Yun Performing Arts.

Щоб не наражати на небезпеку своїх рідних і домовласника, у якого вони знімали квартиру, У Ян не назвав поліції свого імені та адреси.

Того ж дня поліція все ж таки знайшла його дружину Сунь Мінь і забрала її в ту саму дільницю, де знаходився чоловік. За даними наших джерел у Китаї, подружжя допитували окремо - 15 і 16 годин. Допити велися із застосуванням тортур, в результаті яких Сунь померла. Проте надалі поліція заявила, що Сунь вистрибнула з вікна своєї квартири і розбилася на смерть.

У повідомленні про смерть, яке поліція надіслала рідним померлої, говорилося: «Приблизно о 1:30 ночі 23 квітня 2009 Сунь Мінь була знайдена мертвою. Смерть настала в результаті падіння з великої висоти у південній частині будинку № 190 житлового комплексу Шеньсіньюань району Фентай у Пекіні. Тіло було оглянуто й відправлено на експертизу відповідно до існуючих процесуальних норм та положень. Просимо рідних в найкоротші терміни прибути до Пекіна. Контакти: Ван Цзенбінь, 010-88249210, 010-88248330».

Коли ж офіцер поліції Ван Цзебінь зустрівся з родиною загиблої, він показав зовсім інший час смерті. За його словами, поліція відділення району Сюаньу прибула в будинок, де проживали У Ян і Сунь Мінь 22 квітня між 22 і 23 годинами вечора. Коли вони постукали у двері, Сунь відкрила, але як тільки побачила незнайомців, відразу ж закрила двері. Ван сказав далі, що через 10 хвилин поліція виявила її тіло поруч з будинком, де вона проживала. Причиною смерті, як випливає з протоколу, стало «падіння з вікна будівлі».

Поліцейський був змушений назвати правильну дату, тому що саме її вказали у висновку про смерть співробітники Пекінського інституту судово-медичної експертизи Шентан, куди було доставлено тіло.

Під час упізнання тіла, недивлячись на те, що воно було покрите льодом, родичі загиблої виразно розгледіли кілька опіків, можливо, залишених електрошокером, синяків, а також колотих ран на голові, шиї, плечах, руках і зап'ястях. У протоколі обстеження тіла, проте, говорилося, що всі рани були наслідком падіння.

 

У звіті медекспертів вказувався стан лише поверхні тіла і не було результатів розтину. На підставі цього і було зроблено висновок про смерть в результаті падіння.

Родичі також виявили, що на фотографіях з місця трагедії, з яких поліція не дозволила зробити копії, тіло знаходиться дуже близько до основи будівлі. Зазвичай за місцем падіння можна вирахувати висоту, з якої людина впала. Чим вище, тим далі від будівлі приземлиться тіло. У даному випадку, якщо б дійсно Сунь Мінь стрибала з вікна п'ятого поверху, як стверджує поліція, її тіло не могло б знаходитися там, де його знайшли.

Крім того, за словами мешканців цього будинку, поліцейські заходили до них і показували фотографію Сунь Мінь, питаючи, де вона живе. А через деякий час після цього знайшли її тіло. При цьому поліція не намагалася надати першу допомогу або викликати лікарів, а просто чекала, коли прибуде начальник та інші співробітники відділення Фентай.

Родичі загиблої закликають всіх людей доброї волі звернути увагу на ці беззаконня, що відбуваються в Китаї, і допомогти зупинити їх.

Аналогічний випадок стався в серпні цього року в місті Піндіншань провінції Хенань. Поліцейські заарештували місцевого мешканця за хуліганство, а на другий день у лісопосадці знайшли його тіло з безліччю ран і синців. Поліцейські стверджують, що він втік і розрізав собі вени. Однак родичі покійного впевнені, що рани на його тілі отримані в результаті побоїв, що, на їх думку, і є справжньою причиною смерті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...