• Китайський чиновник бив жінку, стверджуючи, що не порушує законів

  • Неділя, 16 серпня 2009 року
 

Китай. Цзі Ченжун вилікувалась від численних хвороб завдяки практиці Фалуньгун. Протягом кількох років вона зазнавала арештів, побиття, «промиванням мізків» і ув’язнення в трудовому таборі за те, що не захотіла відмовитися займатися цією практикою. Її чоловік з тієї ж причини був засуджений до 13-ти років ув'язнення і зараз все ще перебуває у в'язниці.

Як розповіла сама пані Цзі, це сталося під час так званих «предолімпійских чисток», коли по всьому Китаю компартія проводила облави на інакомислячих, дисидентів та інших неугодних їй людей.

9 липня 2008 року приблизно о 22 годині більше 20-ти чоловік з органів безпеки та місцевого комітету партії селища Дочжуан провінції Шаньдун приїхали на птахоферму, де в цей час працювала Цзі, і заарештували її.

Її привезли в будівлю селищної судової інстанції, завели в маленьку кімнату. Заступник секретаря місцевої селищної ради Кун Маолі та ще 2 людини погасили світло і почали її бити. Вони кричали, що дадуть їй урок. Коли вона сказала, що їхні дії протизаконні, Кун відповів: «Бити тебе - це не порушення закону».
Від ударів жінка впала на підлогу, її продовжували бити ногами і гумовими батогами. Потім вони втомилися і зупинилися. Після чого ввімкнули світло, і запитали: «Ти казала, що тебе б'ють? А хто тебе бив?». Через деякий час вони загасили світло і, сказавши, що продовжать урок, знову стали її бити. Їй наступили ногою на горло, щоб вона не кричала. Через побої вона блювала і не могла стримувати випорожнення. Наприкінці її напівживу затягнули в брудну кімнату з калюжами дощової води і прикували наручниками до труби. Наручники з неї зняли тільки ввечері 10 липня. Після чого змусили підписати стандартного гарантійного листа про те, що до і під час Олімпіади вона не буде виїжджати з району проживання і не буде проводити «незаконних зборів». Потім її відпустили додому.

Після того, як у 1999 році китайська компартія розпочала масові репресії послідовників Фалуньгун, Цзі Ченжун затримували 4 рази і тримали в ув'язненні від 18 днів до 4-х місяців. У березні 2001 року її засудили до 2-х років виправних робіт і відправили в 1-й жіночий виправно-трудовий табір провінції Шаньдун.

У вересні 2002 року заарештували її чоловіка, якого потім засудили до 13-ти років ув'язнення і на 4 роки позбавлення політичних прав. На даний час він знаходиться в чоловічій в'язниці провінції Шаньдун. Цзі розповіла, що він зазнає там побиттів і тортур, а також психологічної обробки.

У травні 2009 року більше 10-ти співробітників селищної адміністрації прийшли додому до батьків її чоловіка, яким вже близько 80-ти років. Вони обшукали будинок, а також почали залякувати людей похилого віку. В результаті від хвилювання у тестя Цзі піднявся тиск і стався крововилив у мозок. Досі він знаходиться на лікуванні в лікарні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...