• Більше 100 односельчан вимагають звільнити в'язня сумління

  • Середа, 22 жовтня 2008 року
 

Після того, як Цуя Чжаньсяна заарештували другий раз за те, що він практикує Фалуньгун, близько 100 співмешканців із села Лянтунь м. Ботоу провінції Хенань написали листа до суду з вимогою звільнити його.Уперше 68-річного Цуя заарештували 10 травня 2006 р. Коли він їхав на мотоциклі, поліцейські зупинили його і виявили на сидінні матеріали про Фалуньгун. Міська прокуратура Ботоу порушила проти нього кримінальну справу. Його, правда, звільнили під заставу за 3000 юанів ($428).

12 червня 2008 р. начальник поліцейського відділку Сісіньдянь ще з кількома поліцейськими і сільським старостою прийшли додому Цуя і, покликавши його надвір, схопили і відвезли в місцевий центр ув'язнення, де він перебуває до нині. 

У селі Цуя поважають за гарну репутацію, тому, дізнавшись, що його знову заарештували за віру в Фалуньгун, односельчани написали заяву-клопотання до міського суду Ботоу, під якою підписалося близько 100 людей. Заяву з вимогою звільнити пана Цуя вони 4 рази носили до суду, але її так і не взяли до розгляду.

За матеріалами сайта minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...