• Китайські поліцейські і далі беззаконно влаштовують погроми в будинках послідовників Фалуньгун

  • П'ятниця, 10 жовтня 2008 року
 

За наказом офіційних осіб китайської компартії (КПК) всі рівні департаментів силових структур знову і знову, порушуючи конституцію Китаю, переслідують послідовників Фалуньгун.Як повідомив сайт minghui.org, у червні 2008 р. група працівників районної прокуратури Лулун і департаменту поліції на трьох машинах в'їхала у двір будинку 29-річного послідовника Фалуньгун Чжу Чжіюна з села Шиге району Лулун м. Циньхуандао. Її очолювали начальник відділу внутрішньої безпеки Бай Цзе і начальник поліцейського відділку Іньчжуан. Вони покликали Чжу, який працював на своєму полі, в будинок. Після чого без пред'явлення ордера, обшукали його дім і забрали комп'ютер. Чжу спробував перешкодити їхнім незаконним діям, проте його сильно побили, зв'язали та відвезли в поліцейський відділок Іньчжуан. Наступного дня він був відправлений в центр ув'язнення Лулун.Після його ув'язнення поліцейські чотири рази проводили обшук в його будинку. Вони забрали телевізор, принтер й інше особисте майно. У пошуках «доказів злочинної діяльності» Чжу вони перевернули ліжко і навіть вийняли попіл з печі. Особисті речі Чжу розкидали по підлозі так, що було важко відчинити двері.

Це вже четвертий його арешт з 1999 р., коли КПК розпочала переслідувати Фалуньгун. Перший раз його заарештували й відправили у в'язницю, коли він поїхав у Пекін, щоб апелювати до уряду на захист Фалуньгун.Другий раз він був незаконно заарештований під час навчання на кухаря в м. Баодін за те, що поширював листівки про Фалуньгун.

Третій раз його заарештували за поширення інформації про Фалуньгун, коли він працював у вугільній шахті м. Циньхуандао. Його відправили в центр ув'язнення провінції Шаньси.

Зараз Чжу Чжіюн перебуває у в'язниці, і вся його «провина» полягає в тому, що він не хоче відмовитися від своєї віри і розповідає людям про незаконні дії, що здійснюються владою до послідовників Фалуньгун.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...