• ІЦФД: Олімпійська «чистка» призвела до втрати ще одного життя

  • Неділя, 7 вересня 2008 року
 
ІЦФД (Нью-Йорк): Художник із провінції Хунань, заарештований під час загальнодержавної передолімпійської облави на послідовників Фалуньгун, помер за день до церемонії відкриття Ігор від поранень, завданих йому в ув'язненні. Згідно з недавно отриманим Інформаційним центром Фалунь Дафа (ІЦФД) повідомленням, затриманий у березні та доведений до виснаження пан Ху Хепін з міста Юеян помер 7 серпня 2008 року. Йому було 55 років.

Згідно з джерелами в Хунані, вранці 18 березня 2008 року Ху був виведений із свого дому без пред'явлення офіційного ордера на арешт. Його арештував місцевий поліцейський на ім'я Лу Жань. якого супроводжували двоє членів із спонсорованих державою груп спостереження - Лі Юнфей і Чжан Іфей.

Понад 8000 практикуючих Фалуньгун були арештовані також за кілька місяців до Олімпіади.

«Випадок з Ху є типовим прикладом арештів і поганого ставлення до в'язнів, які відбувалися під час підготовки до Олімпійських ігор, - заявив Ерпін Чжан, спікер Інформаційного центру Фалунь Дафа. - Тоді як світ готувався спостерігати за церемонією відкриття, ця людина, яка була ще в березні абсолютно здоровою, вмирала в своєму ліжку в результаті жорстокого ставлення китайської поліції».

Згідно з повідомленнями, в день арешту Ху був доставлений у готель Дунтінгуан, де йому влаштували 24-годинний допит, і потім переведений у центр ув'язнення №1 міста Юеян.

Згідно з джерелами в Китаї, під час утримання під вартою в поліції Ху піддавали страшним тортурам, що призвело до серйозних ушкоджень його внутрішніх органів і набряку ніг. Було відмічено, що він постійно кашляв, тоді як його вага знизилася з 120 до 90 фунтів. Під час його затримання агенти бюро державної безпеки і Офісу 610 заборонили сім'ї Ху відвідати його.

16 червня 2008 року, після майже трьох місяці після арешту, Ху відправили на лікування в народну лікарню №1 міста Юеян. Там лікарі виявили в нього серйозні пошкодження внутрішніх органів і діагностували пошкодження печінки. 17 червня, боячись, що Ху помре у в'язниці, керівництво центру зв'язалося з його сім'єю, і наступного дня, лише після того, як вони заплатили гроші, віддали його членам сім'ї на піклування. Проте до цього часу Ху вже був украй виснажений. Його живіт і нижня ділянка тіла дуже розпухла, що було ознакою серйозного ушкодження печінки, і він насилу пересувався. Не в змозі оправитися від завданих ушкоджень, він помер вранці 7 серпня 2008 року.
Підписатися:

Коментарі