• Контроль над послідовниками Фалуньгун із смертельними наслідками

  • П'ятниця, 29 серпня 2008 року
 

Починаючи з 9 липня, в м. Чжучен провінції Шаньдун було арештовано декілька десятків послідовників Фалуньгун. В рамках забезпечення «благополучного проведення Олімпіади» місцева влада отримала наказ взяти під строгий контроль всіх місцевих послідовників Фалуньгун, які були звільнені з в'язниць і трудових таборів.

Місцевим поліцейським відділкам було дано вказівку щодня доповідати про те, як вони справляються з цим завданням.

10 липня поліцейські заарештували послідовницю Фалуньгун Лю Сюймей. Її відправили до слідчого ізолятора м. Чжучен. Її родичі кілька разів приходили в цей ізолятор і запитували, в якому стані Лю. Їм не дозволяли бачитися з нею, але казали, що з нею все гаразд, і що її відпустять через декілька днів. Вранці 27 липня рідним Лю зателефонували й повідомили, що вона перебуває в лікарні. Родичі негайно прибули в лікарню, але Лю вже померла. Коли її чоловік Ван Чінлу запитав у лікаря про причину її смерті, останній відповів, що це не їх провина, і що її привезли вже холодною.

Родичі Лю найняли адвоката й подали позов до суду, проте судові інстанції не квапляться починати процес і постійно затягують справу. Відповідальні за її смерть поліцейські ще досі не відповіли перед законом.

Минуло вже більше 20 днів від смерті Лю. Її тіло і надалі знаходиться замороженим в похоронному бюро, її не дозволяють забрати і поховати.

Се Чженхуа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...