ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пан У Сіньмін помер після декількох ув'язнень і численних катувань

Велика Епоха
Ще одна трагічна історія, яких в Китаї сотні тисяч. Пан У Сіньмін не зміг відновити здоров'я після численних катувань і помер рано-вранці 26-го липня 2008 р., залишивши дружину, сина, дочку і сімдесятирічних батьків. 

Послідовник Фалуньгун пан У Сіньмін, віком сорока з лишком років, проживав у місті Сюйануо, округу Ханьінь, провінції Шеньси. Секретар комітету політики і юстиції китайської компартії (КПК) Чжан Чженмінь не раз погрожував йому звільненням з роботи, якщо він не перестане займатися Фалуньгун. У січні 2001р. пан У був арештований міліцією відділку міста Сюйануо і відправлений до центру ув'язння округу Ханьінь. Влада КПК засудила його до двох років примусової праці в трудовому таборі Цзаоцзихе. 

Охоронці трудового табору заставляли в'язнів-наркоманів бити і лаяти пана У. Вони зв'язували його і били дерев'яною лавкою. Йому вибили декілька передніх зубів і пошкодили хребет. Побачивши, що пан У все ще відмовляється відректися від своєї віри, охоронці почали катувати його, використовуючи «ув'язнення в маленькій камері», позбавлення сну, заборону користуватися туалетом і так далі.

Після звільнення в 2003 р., дізнавшись про своє звільнення, пан У пішов до свого працедавця і попросив повернути йому робоче місце, оскільки він не був злочинцем і не порушував жодних законів. Після того, як працедавець відмовив йому, він пішов в міліцію, а також звернувся в судовий комітет, партійний комітет округу та в окружний народний Конгрес. Але всі його спроби повернутись на роботу виявилися безрезультатними.

У жовтні 2003 р. поліцейські знову заарештували пана У за сфабрикованими кримінальними звинуваченнями і через декілька днів відправили у трудовий табір. 

Пан У удруге опинився в таборі примусової праці Цзаоцзихе. Тепер охоронці наказали в'язням бити його дводюймовою дерев'яною дубиною. Вони так сильно били його, що палиця розламалася на декілька частин. Биття спричинило пошкодження внутрішніх органів пана У, його стан був критичним. Злякавшись відповідальності за смерть пана У, керівництво табору сповістило відділення міліції округу Ханьінь, щоб ті забрали його. Не дивлячись на те, що дружина пана У з сином знімали кімнату в блжньому місті, поліцейські повезли його в рідне село, що далеко в горах. На півдорозі до села його кинули на узбіччя дороги, і він самотужки ледве добрався до села.

15 червня 2006 р. його заарештували втретє під час поширення матеріалів про Фалуньгун жителям міста. І знову його відправили в трудовий табір. На знак протесту переслідуванню пан У почав голодовку. Щоб зломити його дух протесту охоронці почали застосовувати до нього «примусове годування». Йому насильно через трубку, вставлену в шлунок через ніс, вливали високо концентрований розчин солі, воду з червоним перцем і миючий засіб. Не зважаючи на важкий стан пана У, охоронці не переставали його катувати. Його зв'язували і били дротом, внаслідок чого все його тіло було покрите синяками. 

Через жорстокі тривалі тортури пан У почав кашляти, блювати кров'ю і був дуже виснаженим. Керівництво табору злякалося, що він може померти, і наказало місцевій поліції забрати його. Цього разу він не зміг відновити здоров'я і помер вранці 26-го липня 2008 р.

За матеріалами minghui.org