• Сотні тисяч добровольців стежать за порядком на вулицях Пекіна

  • Середа, 6 серпня 2008 року
 

Кореспондент гонконзького видання в пекінському районі Чаоян, в якому проходитимуть олімпійські заходи, запитав кількох добровольців на вулиці, які завдання вони тут виконують. На що йому відповіли: «Ми тут, щоб запобігти діям Фалуньгун!».

Щоб забезпечити так звану «спокійну і благополучну Олімпіаду», китайська влада мобілізувала десятки тисяч військовиків, кілька сотень тисяч добровольців-охоронців правопорядку, які прибули з 550-ти міст, а також військова техніка, повідомили китайські ЗМІ.

У повідомленнях мовиться, що, починаючи з 1 серпня, китайська влада розпорядилися провести завершальну підготовку 100 тис. добровольців, які обслуговуватимуть безпосередньо змагання, 400 тис. добровольців, які стежитимуть за порядком на міських вулицях, 200 тис. добровольців групи активних уболівальників.

Місцеві ЗМІ також повідомили, що для забезпечення охорони Олімпійських ігор уже мобілізовано 34 тис. солдатів сухопутних військ, 74 літаки, 48 вертольотів, 33 військові кораблі, радіолокатори та знаряддя протихімічної оборони.

Пекінські апелянти поділилися з кореспондентом The Epoch Times своїм відчуттям того, що Пекін неначе готується до війни.

Кореспондент The Epoch Times зателефонував у офіс дорожнього управління пекінського району Чунвень і запитав у співробітника, що зняв трубку, чи направлені такі суворі заходи охорони прядку на вулицях також і на послідовників Фалуньгун? Співробітник відповів: «Так, звичайно. У нас зараз повністю все перебуває під контролем».

Співробітник аналогічного офісу вулиці Тяньтань сказав кореспондентові, що добровольці, які стежитимуть за порядоком на вулицях міста, працюють Уже з 20 липня, і що вони всі одягнені в спеціальні костюми добровольців.

На питання, що конкретно входить до їхніх обов'язків, співробітник, який зняв трубку, відповів, що вони просто патрулюють вулиці й «охороняють суспільну стабільність і порядок».

Кореспондент гонконзького видання в пекінському районі Чаоян, в якому проходитимуть олімпійські заходи, запитав декількох добровольців на вулиці, які завдання вони тут виконують. На що йому відповіли: «Ми тут, щоб запобігти діям Фалуньгун!».

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...