• Через 2 години після арешту в провінції Ляонін жінка померла від побоїв (фото)

  • Субота, 19 липня 2008 року
 

Послідовницю Фалуньгун з м. Шеньяна Чен Юймей заарештували 3 липня. Через 2 години поліцейські наказали її родичам забрати непритомну Чен Юймей. Через деякий час вона померла в лікарні.

Як повідомив сайт minghui, 3 липня приблизно о 19 годині поліцейські району Дадун м. Шеньян провінції Ляонін заарештували пані Чен на вулиці. Під час арешту, за словами свідків, поліцейські почали її бити, від чого вона впала на землю.

Приблизно о 21.30 декілька поліцейських прийшли до неї додому і повідомили її сім'ї, що Чен знепритомніла і знаходиться в машині швидкої допомоги недалеко від їхнього будинку. Вони зажадали, щоб родичі пізнали Чен. Родичі поспішили до машини й побачили Чен, яка лежала в непритомному стані. Лікар сказав, що її життя знаходиться в небезпеці, і що потрібна негайна госпіталізація.

Поліцейські тимчасом, сівши в машину, поїхали.

У лікарні після обстеження встановили, що у Чен крововилив у мозок, і тому необхідна негайна операція. Рідні Чен поїхали додому, щоб привезти 10 тис. юанів ($1,4 тис.), які вони заплатили за операцію. Тільки після внесення оплати, лікарі повезли Чен в операційну.

Операція тривала 4 години, після чого Чен помістили в палату для важкохворих. Вона як і раніше була непритомна. Тільки у палаті родичі побачили на її руках і ногах садни і синяки. Лікарі сказали, що ці рани отримані не в результаті падіння, а від ударів.

Більше 20 годин лікарі намагалися врятувати її життя, однак безрезультатно. Близько 20 години вечора 4 липня 48-річна Чен Юймей померла.

За послуги лікарів сім'я Чен заплатила всього біля 20 тис. юанів ($3 тис.) В придачу до їхнього горя це додало ще й фінансові труднощі.

5 липня до них додому прийшов співробітник місцевих районної влади і передав їм 100 юанів, як «вираження співчуття».

6 липня тіло Чен піддали кремації. На її похорони зібралося багато людей - сусіди та знайомі. Тоді ж недалеко від них зупинилися два поліцейських мікроавтобуси і чорна легкова машина, з якої вийшов поліцейський у цивільному і підійшов, щоб поговорити з чоловіком Чен.

Люди обступили його і почали засуджувати поліцейських за їхні лиходійства. Ситуація почала закипати, і поліцейський поспішив піти, нічого не сказавши.

Коли рідні Чен пішли в поліцейський відділок, щоб дізнатися про подробиці трагедії, поліцейські відповідали дуже плутано і суперечливо. Навіть місцем події вони назвали різні райони.

Одного разу, в 2002 р., Чен уже заарештовували за практику Фалуньгун і відправляли в клас з «промивання мозку». Там вона оголосила голодування на знак протесту проти незаконного затримання, після чого її звільнили.

Дін Чен. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...