• Послідовник Фалуньгун після трьох місяців ув'язнення став практично інвалідом

  • Субота, 5 липня 2008 року
 
Мешканець м. Юеян провінції Хунань Сунь Бінхуа був арештований 18 березня 2008 р. за те, що практикує Фалуньгун. Через три місяці ув'язнення, після тортур і побиття, його рука повністю втратила чутливість.

24 червня, після обстеження в лікарні Юеяна, лікарі сказали, що якщо чутливість руки не відновиться протягом півроку, то її необхідно буде ампутувати.

Під час тримісячного перебування Суня у в'язниці його родичам було заборонено відвідувати його.

Заступник голови міського суду Лі Чічін сказав кореспондентові The Epoch Times, що у цій справі він має звертатися в поліцейське управління, пояснивши, що закони і режим у Китаї не такі, як в інших країнах, і що Фалуньгун у Китаї є протизаконним.

Коли кореспондент зв'язався із заступником начальника відділу прокуратури Е Цзюжу, і, представившись, розповів у якій справі він телефонує, той відразу ж почав виправдовуватися, кажучи, що Сунь може й уникнути інвалідності. Потім співробітник прокуратури повідомив, що оскільки він не може перевірити, хто конкретно з ним розмовляє, тому не повідомлятиме ніякої інформації у цій справі.

Ще один заступник начальника відділу У Дунбао, коли зняв слухавку телефону, то підтвердив своє ім'я і посаду, але як тільки почув, що телефонує кореспондент у справі Сунь Бінхуа, відразу ж сказав, що він помилився номером і поклав слухавку. Так само відреагували і двоє співробітників міського управління держбезпеки.

Сайт minghui повідомив, що разом із Сунем було заарештовано ще 8 послідовників Фалуньгун, які зараз усе ще перебувають у в'язниці, а їхні справи розглядаються в суді.

Лін Юй. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі