• У провінції Хубей поліція заарештувала 20 послідовників Фалуньгун

  • Середа, 25 червня 2008 року
 

У Китаї і далі посилюються репресії над Фалуньгун правлячої у країні компартії. 17 червня в м. Сінтай поліція заарештувала близько 20 послідовників цієї практики. Досі не відоме місцеперебування двох із них.

Приблизно о 11 годині 17 червня поліція району Чаосі м. Сінтай провінції Хубей увірвалася в будинок послідовниці Фалуньгун Фен Чао і заарештувала її, а також її мати, двох дочок і ще 20 послідовників Фалуньгун, із якими вони того дня разом проводили заняття. При цьому поліцейські провели ретельний обшук у квартирі та забрали ноутбук і кілька принтерів, а також більше ста тисяч юанів.

Кореспондент The Epoch Times зателефонував у відділ міністерства внутрішньої безпеки м. Сінтай, але начальник відділу У Шучі заперечував, що цей факт мав місце. Проте, коли потім кореспондент зміг з'єднатися телефоном із місцевим відділенням поліції, йому сказали, що цією справою займається поліцейське відділення району Чаодун. У кінці кореспондентові вдалося дізнатися, що наказ щодо облави на послідовників Фалуньгун був відданий особисто начальником відділу внутрішньої безпеки У Шучі.

За неповною статистикою, з 1999 р. у провінції Хубей від репресій загинуло 726 послідовників Фалуньгун.

У травні цього року головний відділ Офісу 610 видав секретний документ: «Положення про вжиття заходів проти перешкод послідовників Фалуньгун проведенню Олімпіади». У цих положеннях включені не лише пункти про затримання та арешти послідовників Фалуньгун, але і про розповсюдження пропаганди, що обмовляє цю практику, щоб викликати у людей ненависть до неї. У цьому документі також міститься вимога ознайомити з його змістом владу всіх районів, міст і селищ, а також керівників навчальних закладів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...