• Татко помер від тортур, матір заарештували, а дочку побили поліцейські

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 19 червня 2008 року
 
Випускниця середньої школи м. Інчен 8 червня отримала повідомлення про те, що її мати арештована за практику Фалуньгун. Коли дочка пішла в поліцейську дільницю і зажадала, щоб її матір відпустили, поліцейські її дуже побили.

Як повідомив сайт minghui.org, 8 червня дочка послідовника Фалуньгун Ван Цзісяна, який загинув у результаті репресій, склала останній шкільний іспит і зателефонувала матері, щоб вона приїхала за нею в школу. Мати не відповідала на телефонні дзвінки і лише ввечері дочка дізналася, що її мати була арештована за практику Фалуньгун і відправлена до другої поліцейської дільниці м. Ічен провінції Хубей.


Наступного дня вона пішла в дільницю, але начальник дільниці Чжан Юаньшен накинувся на неї з криком і лайкою. Вона, плачучи, казала: «Поліція не має ображати людей! Поверніть мені мою маму! Вона не скоїла ніякого злочину!» Після чого прийшли двоє поліцейських, грубо схопили її за руки і почали виштовхувати за двері, при цьому її кілька разів ударили по голові і в ділянку горла.

Дівчинка кричала далі, що поліцейські не мають права бити людей. Тоді один із них назвав їй своє ім'я (Ян Сюйчин) і сказав: «Запам'ятай моє ім'я, подивимося, що ти зможеш зробити».

Після цього її, заплакану і з численним саднами, буквально викинули з поліцейської дільниці на вулицю.

Після того як почалися репресії Фалуньгун у Китаї (1999 р.), татка цієї дівчини Ван Цзісяна через те, що він і далі займався Фалуньгун, звільнили з державної служби. Його заарештовували 6 разів і кілька разів штрафували. 28 червня 2003 р. його засудили до терміну ув'язнення. Наприкінці 2004 р. його звільнили за станом здоров'я. Тоді він був ледве живий від перенесених тортур і постійно був у лікарні. 24 травня 2005 р. він помер у віці 37 років.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...