• Китайські поліцейські жорстоко б'ють заарештованих (фото)

  • Четвер, 26 червня 2008 року
 

Незважаючи на жорстку блокаду інформації, із Китаю постійно надходять повідомлення про посилення переслідувань Фалуньгун перед Олімпіадою. Нижче наведено інформацію, передану послідовницею Фалуньгун Сан Чуньлянь, яка раніше постраждала від репресій і зараз перебуває у в'язниці.

Вперше її заарештували 24 вересня 2007 р. Агенти «Офісу 610» м. Шоугуан провінції Шаньдун разом із співробітниками поліцейського відділку допитували її та жорстоко били. Спочатку троє поліцейських приблизно 45 - 50-річного віку повалили її на підлогу і стали бити руками та ногами по тілу й обличчю. Потім прийшов молодий поліцейський приблизно 30-ти років, дістав запальничку і почав палити їй руки, кажучи: «Сьогодні я з тебе шкуру здеру».

Вдруге пані Сан заарештували 1 квітня 2008 р. Разом із нею також було арештовано її чоловіка та зятя, які не були послідовниками Фалуньгун. Після 2-х годинного допиту зятя пані Сан відпустили додому. Сама пані Сан та її чоловік досі перебувають в ув'язненні.

Увечері 2 квітня 2008 р. телевізійна станція м. Шоугуан транслювала промову секретаря міськкому партії Лю Чжунцюаня, який на зборах міської ради заявив про свої наміри вести жорстоку боротьбу проти Фалуньгун. Ця його промова була також опублікована і в місцевому тижневику.

Згідно з розпорядженням «Офісу 610», всі послідовники Фалуньгун мають бути повністю ізольовані на час проведення Олімпійських ігор.

За матеріалами сайта minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...