• Тайванські вчителі на семінарі розучують вправи Фалуньгун (фото)

  • Вівторок, 5 серпня 2008 року
 

Більше 100 вчителів, батьків і соціальних працівників узяли участь у семінарі «Золотий ключ до фізичного і духовного здоров'я», на якому, окрім лекцій, їх навчили вправам Фалуньгун. Семінар пройшов 3-4 липня в будівлі початкової школи Янмей повіту Таоюань на острові Тайвань.

Цей семінар, організований керівництвом школи Янмей, спрямовано на те, щоб допомогти вчителям навчитися знімати стресовий стан, поліпшити фізичне і духовне здоров'я, підвищити етичний і культурний рівень. Таким чином школа відповіла на заклик уряду покращувати духовний розвиток.

На семінар було запрошено фахівців, які прочитали лекції з проблем здоров'я. Учасників семінару також навчили вправам Фалуньгун. Директор школи пані Чжан Чунін на церемонії відкриття семінару розповіла, що школі Янмей більше 100 років, і що в ній систематично проводяться подібні заходи. «Таким чином школа прагне створювати позитивне середовище для навчання і просування культурних традицій», - пояснила пані Чжан.

У перший день семінару пані Лін Гуй, послідовниця Фалуньгун і лікарка традиційної китайської медицини, прочитала лекцію на тему, як традиційна китайська медицина допомагає зберегти здоров'я. Зокрема вона підкреслила, що вчення про п'ять першоелементів «метал, дерево, вода, вогонь і земля» і теорія стимуляції та обмеження внутрішніх органів людини, які широко застосовуються в китайській традиційній медицині, мають цілком наукове обґрунтування. «Крім того, деякі патології, які не в змозі вилікувати західна медицина, цілком можуть бути пояснені і вилікувані за допомогою традиційної китайської медицини», - додала вона.

На другий день пані Чжоу Юйсю, викладач мистецтв із середньої школи Цзянго м. Тайбея, прочитала лекцію під назвою «Дослідження питання вічності життя в мистецтві». Вона пояснила учасникам, як із різних точок зору трактуються китайські і західні надбання мистецтв, а також підкреслила, що для того, щоб створити безсмертний твір мистецтва, автор повинен відобразити в нім єдність сенсу людського життя і головних принципів Всесвіту.

Того ж дня пан Ву Янмень, директор середньої школи Коуху повіту Юньлінь, зачитав слухачам декілька статей послідовників Фалуньгун, що розповідають про те, як дотримання основного принципу Фалуньгун «Істина, Доброта, Терпіння», змінилося їх ставлення до довколишніх, і як вони виправили недоліки свого характеру й усунули у себе шкідливі звички. Мета його лекції полягала в тому, щоб навчити педагогів правильно спілкуватися зі своїми учнями.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...