• Розповідь очевидця: Як у Китаї видаляють органи у живих людей

  • Середа, 16 липня 2008 року
 

Колишній охоронець розповів кілька фактів видаляння органів у живих людей у китайських в'язницях, свідком яких він був.

Нижче наведено його листа в редакцію сайту minghui.org:

«Читаючи статті на сайті про видаляння органів із тіл послідовників Фалуньгун у концентраційному таборі Суцзятунь, я абсолютно не сумніваюся в правдивості всього цього, оскільки я на власні очі бачив, як це робиться.

Я працював охоронцем у судовій системі. До моїх обов'язків також входило виконання спецзавдань. Інколи мені таємно доводилося виконувати смертні вироки для того, щоб забезпечити лікарні свіжими органами. Використання органів, узятих у живої людини, дає більше шансів на те, що вони приживуться, але знайти такі органи дуже важко.

Зазвичай нам доводилося це робити вночі, після чого армійські лікарі та медсестри видаляли органи. Ми фотографували ці жертви, для того, щоб упевнитися, що вбита саме та людина, яку слід було ліквідовувати, і потім повідомляли про це вище начальство.

Опишу два випадки, свідком яких я став і які справили на мене дуже глибоке враження. Першим було видалення рогівки очей в одного злочинця. Медики поклали його живого на спеціальне ліжко, зафіксували його голову в нерухомому стані, і, зв'язавши тіло, поклали на живіт включений електричний прилад, що збільшує тиск. Через деякий час його очі самі випали і висіли на двох ниточках нервів. Лікар відрізав їх, поклав у контейнер і щільно закрив. Очниці в'язня зяяли двома кривавими отворами. Після чого медсестра вставила в отвори два ватяні тампони. Спостерігати за цим було дуже страшно. Потім вони розрізали його тіло, щоб вийняти печінку.

Другий раз засудженою до смерті була жінка. Протягом 3-х годин лікарі повністю обстежували її, всі її органи були у гарному стані. Вона була дуже гладкою, тому я добре запам'ятав її. Армійські медичні працівники заткнули їй рота, прикрили обличчя і прив'язали її до операційного столу. Вони очистили їй шкіру, продезинфікувавши її, потім поклали шматок білої тканини з поперечним отвором на її живіт і зняли з неї шкіру без жодного анестезуючого засобу. Я бачив, що жінка всім тілом тремтіла від болю. Потім вони розрізали її, щоб вирізати печінку та інші необхідні їм органи.

Я написав усе це для того, щоб люди знали, що твориться зараз у Китаї під управлінням компартії. Я також хочу порадити своїм колегам, отямитися і більше не робити цього, не скоювати таких злочинів. За всі злодіяння компартії вона скоро відповість, не треба йти на загибель слідом за нею».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...