• Китай: Після двох тижнів ув'язнення послідовниця Фалуньгун потрапила до лікарні у важкому стані

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 2 липня 2008 року
 
Послідовниця Фалуньгун пані Сяо Сумін була арештована поліцейськими м. Бінду провінції Шаньдун 30 травня 2008 р. За два тижні після ув'язнення її у важкому стані доставили у відділення інтенсивної терапії лікарні Хайци м. Цзіндао. Нині життя її як і раніше під небезпекою.

Пані Сяо Сумін працює на заводі з виробництва олії. 30 травня її разом із ще однією послідовницею Фалуньгун схопили поліцейські. Під час особистого обшуку в неї забрали ключі від квартири, і 5 - 6 поліцейських самі пішли до неї у квартиру, відкрили двері і провели обшук. Коли дочка пані Сяо повернулася додому з школи, вона якраз застала у квартирі поліцейських, які самі, без господарів квартири, копалися в їхніх речах. Нічого не знайшовши, поліцейські пішли.

Сяо Сунмін була поміщена в управління звернень громадян, при цьому її родичам було заборонено бачитися з нею. Під час ув'язнення її били й катували. За два тижні після ув'язнення її терміново доставили в лікарню. Зараз вона все ще лежить під кисневою маскою.

Пані Сяо вже заарештовували рік тому. Як вона сама розповідала раніше, в серпні 2007 р. вона провела в ув'язненні 15 днів, протягом яких її сильно били. Коли на другий день після її арешту її родичі прийшли до неї, співробітники поліцейської дільниці сказали, що якщо їм заплатять 30 тис. юанів, то через півмісяця Сяо Сунмін повернеться додому. Її родичі відмовилися це робити, оскільки сума була для них дуже великою і сама пані Сяо заборонила їм давати такий хабар.

Будучи ув'язненою, Сяо оголосила голодовку на знак протесту проти незаконного арешту і грубого поводження. На 8-й день голодовки охоронці привели лікаря, покликали кількох в'язнів і почали насильно годувати за допомогою трубки, вставленої через ніс у шлунок. Вона почала чинити опір, у результаті чого їй трубкою дуже пошкодили внутрішні органи, і вона ослабла ще більше. Тільки на третій день, коли вона вже два дні не вставала з ліжка, і в неї вже практично не промацувався пульс, її відпустили додому.
Підписатися:

Коментарі